Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátságunk tönkremegy. Mit...

A barátságunk tönkremegy. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátságunk tönkremegy. Mit tegyek? Többi len.


Na szóval van/volt egy nagyon jó bnőm. Elsős gimnazisták vagyunk mindketten, évelejétől jóba vagyunk, januártól még jobban ősszenőttünk (mindig együtt voltunk, nevettünk, meg minden) aztán az utóbbi időbe (kb április közepétől) elkezdett velem bántóan viselkedni..ha mondtam/kérdeztem tőle vmit, vagy bármit csináltam, mindenre azt mondta 'hagyjál!' Volt olyan h napokat könyörögtem h hagyja ezt abba (mert ismerem magam, tudtam h ez lesz ha nem hagyja abba) én mindent megtettem érte, többet mint ő értem (ezt ő is tudja) de am nem zavart az sem h sok más bnője van rajtam kívül..nem voltam féltékeny. De olyan rosszul esett látnom azt, h mindenkivel szépen beszél..RAJTAM KÍVÜL. Ezért tegnap facen kiadtam magamból mindent..ő pedig a bocsánatomért könyörgött. Pénteken is sírtunk a buszon én is ő is. Nem tudom miért nem megy h megbocsájtsak. De akkor is miért kellett velem ezt tenni?? Volt olyan h hajnal 2ig voltam fel h puskát írjak neki földrajzból..de ez csak egy példa, mert még sok minden mást megtettem. Amit ő biztosan nem tett volna..most meg könyörög h bocsájtsak meg. De nekem nem megy. Szerintetek az idő segít? Segít h megtudjak bocsájtani?


K



2012. máj. 8. 11:37
 1/1 anonim válasza:
Hát ez csak az én véleményem ,de szerintem nem igazi barátnő az ilyen szerintem csak arra kellettél/kellesz neki,hogy kihasználjon az a sok apróság amit megcsináltál eddig neki és rájött,hogy nélküled nem olyan "kényelmesek" a hétköznapok gondolt jó lenne ha itt lennél neki mint csúnya szóval csicska már bocsánat .. nem szeretnélek titeket szétszedni vagy ilyesmi de te tettél fel egy kérdést én meg válaszoltam :)
2013. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!