Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat keresek. Sajnos...

Barátokat keresek. Sajnos idővel elfogytak mellőlem. Szerintetek egy barát mely tulajdonságokkal kell rendelkeznie?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez furán fog hangzani, de szerintem barátokat nem lehet keresni, csak találni. :)
2012. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szonjus válasza:

Szerintem egy barátnak megértőnek kell lennie veled szemben és elfogadónak. A lényeg az, hogy ne legyen olyan viselkedése, tulajdonsága amit te nem tudsz elfogadni, mert akkor egy te nem tudsz jó barát lenni. Az előzőnek igaza van...

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy ezt a "keresést" hogy hajtod végre, esetleg mi miatt fogytak el a barátaid?

2012. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
felköltöztünk Budapestre. ezért senkit nem ismerek.
2012. máj. 22. 16:27
 4/7 anonim válasza:

Szia ! Hány éves vagy?

Én nemrég költöztem Budapestre, nincs egy barátom sem, egyáltalán nem könnyű találni.

2012. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia. 20 éves vagyok. te?
2012. máj. 31. 09:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Sportolj,csajozz/pasizz,és idővel maguktól majd jönnek.Ha keresed a barátokat,akkor könnyen körbe vehetnek kétszínű emberek.
2012. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj tálsaságba, olyan helyekre, ahol jól érzed magad! Keress olyan társaságot, akik hasonló érdeklődésűek mint te, és nyitottak! Talán a nyitottság a legfontosabb!
2012. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!