Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon tényleg igazi barát?

Emy95 kérdése:

Vajon tényleg igazi barát?

Figyelt kérdés

A mi történetünk nagyon döcögős. Van/ Volt egy jó barátnőm, akit ebben az évben ismeretem meg. Eleinte jóban voltunk, de aztán meghallottam róla pár rossz dolgot és valamiért összevesztünk. Aztán kibékültünk és LB-k lettünk. Azóta folyamatosan jóban voltunk, addig amíg egy másik csajjal nem kezdett barátkozni. Persze velem is volt, csak elhanyagolva érzem magam mellette. Aztán én is elkezdtem más lányokkal barátkozni, de velük nem voltam olyan teljes, mint a régi LB-mel voltam.


Azóta nem állunk egymással szóba. De mit tegyek? Annyira hiányzik, de az az énje, akit én régebben megismertem. Én a régi LB-mel szeretnék kibékülni.


S.O.S.!!!!!!!!!!!!!!!


11/L



2012. máj. 12. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el sütizni és mondd el neki ezeket a dolgokat, amiket ide leírtál. Ha tényleg igazi barát, akkor minden megoldódik. :-)
2012. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Azóta folyamatosan jóban voltunk, addig amíg egy másik csajjal nem kezdett barátkozni. Persze velem is volt, csak elhanyagolva érzem magam mellette."


bocs, hogy ezt mondom, de hagyd a francba. ugyanennyi idős voltam, mikor a gyerekkori barátnőm átpártolt a többi lányhoz. most néznéd meg őt 20 évesen...

2012. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!