Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem jövök ki az osztályo...

Lillita kérdése:

Miért nem jövök ki az osztályommal? 18 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
nem vagyok antiszoc, járok bulizni, szórakozni, könnyen teremtek kapcsolatot idegenekkel, de az osztályommal nem igazán jövök ki. Idegesítenek a hülye vicceikkel, nem érdekel a téma sem amiről beszélgetnek. Pár emberrel elvagyok néha, de nem érzem azt h igazán kedvelnének, érzek bennük valami kétszínűséget. Kicsit unalmasak így az órák, egyedül ülök, és egész nap alig kommunikálok velük, mert minek ha csak fárasztónak találom őket? az osztályon kívül persze vannak barátaim, ők idősebbek, illetve párom is van, ő is 24 éves. Lehet hogy túl gyerekesek hozzám, vagy egyszerűen velem van a baj? (sokan mondják h furcsa vagyok, meg elvont, de nem tudom miért)

2012. máj. 28. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lennék a helyedben! Valószínűleg azt a kevés kis elenyésző réteget képviseled a mai fiatalok között, akiknek nem az számít, hogy minél több szexuális élményt gyűjtsenek különböző igénytelen emberekkel és hogy milyen ruhába bújjanak. Valószínűleg igényeid vannak, normális életet képzelsz el magadnak és magasabb szintű dolgokról szeretnél beszélgetni, nem pedig egész nap a facebookon lógni és a tükörben magadról készített fotókat osztogatni az üzenőfalakon.

Ne aggódj egy percig se, ha nem fogadnak el. Azért nem fogadnak el, mert több eszed van, mint nekik!

30/N

2012. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy kicsit lekezelő a stílusod? lehet, hogy te észre sem veszed, de biztosan volt egy két kommented, amiből számukra lesütött, hogy téged nem érdekel semmi, amiről beszélgetnek. Egyébként, ha tényleg fárasztanak, akkor miért "zavar", hogy egyedül kell üljél órán? Inkább akkor örülj, hogy nem kell a hülyék társaságában magad is meghülyülnöd /valószínűleg pont ezért nem mozogsz velük/.
2012. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, igazából tényleg lenéztem elég sok mindenkit. Szolis pics.k voltak, egész nap vihogtak, viszont azzal a pár emberrel nagyon jó barátságot alakítottam ki és rájuk koncentráltam. Nem az számít, hogy sok felszínes haverod legyen, hanem inkább minőségi barátságaid..

18L

2012. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kihagytam, hogy mármint akikkel jóban voltam igazán, olyan 30 emberből kb 7
2012. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes törődni vele. Én is hasonlóképp voltam, legalább nem vonja el semmi a figyelmedet az órákon. Nálam ez még az eredményeimen is kiütközött, sokkal jobb lett, mint korábban a "haveri" osztályban.
2012. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lehetséges, hogy néha picit lekezelő vagyok, vagy leoltom őket, de ez tényleg akkor van mikor hatszor benyögik ugyanazt a "poént" és nekem is véges a türelmem. Nem kategorizálnám be magam az osztály "kitaszított nyomorultjai" közé, itt már nincsenek is olyanok. Én is járok bulizni, szeretek röhögni, tudok baromkodni csak nem velük. Szerintem azért sem kedvelnek annyira, mert nem ismernek, nem is mutatom meg az igazi oldalam, ami nem feltétlenül gond.
2012. máj. 28. 20:35
 7/10 anonim válasza:

Ha meg nem sértelek!

Gondoltál már arra is, ha nem tudsz beilleszkedni hozzád hasonló korú, és műveltségű társaságba, akkor te lehetsz a kakukktojás?

2012. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Velem is ez van, pedig én fiú vagyok.
2012. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző, ez nem biztos, hogy az ő hibája, sok 17-18 éves még borzasztó gyerekes és buta, ha idősebb, értelmesebbekkel elvan, akkor nyilván az az ő társasága. Nem mindenki éretlen 18 évesen.
2012. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A kakukktojással nem írtam rosszat, csak megállapítottam. Ha 30 db tyúktojásból 29 fehér, és egy pöttyös, akkor az az egy a kakukktojás. Most akkor kettőt tehet: ha be akar illeszkedni, akkor festenie kell magát. Ha nem, akkor egyedül marad. Ugye érthető voltam?

Választani kell, hogy mit akarok.

2012. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!