Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vannak ilyenkor az igaz...

Hol vannak ilyenkor az igaz barátok?!

Figyelt kérdés

Történetem röviden összefoglalva: ismerek jó néhány személyt, párral szorosabb baráti viszony fűz össze minket, nem 1, nem 2 éve, már jóval régebb óta. Ha baj volt, mindig ott voltam, mindenben segítettem, ha kellett valami és volt nekem, durván ár alatt, vagy akár ingyen odaadtam nekik, gyakorlatilag folyamatosan ki voltam használva. Mit kaptam cserébe? Most, hogy rendkívül szar anyagi helyzetbe kerültem, mindenki elküld közülük a francba. Az egyik motort vesz, a másik most adott el valamit, keresett rajta több, mint 60000 Ft-ot, a harmadik meg vastagon lesz*r, a képembe röhögött jóformán. Ezek barátok? Rám van írva, hogy használjatok ki?


B*sszameg, ha meg nem keresem őket és kezdem elfelejteni, lezárni a több, mint 1 évtizedes ismeretséget, akkor meg jönnek picsogni, hogy elhanyagolom őket...


Másnál is így van ez? Titeket is ennyire kihasználnak és törlőrongyként bánnak Veletek? Komolyan azt gondolom, hogy rajtam valami átok van, vagy lábtörlőnek pottyantam erre a világra...


Elegem van!



2012. máj. 30. 19:25
 1/4 anonim válasza:

Akkor ők csak "borbarátok" voltak.

Nekem is az egyik barátom hasonló helyzetben volt és kért 10 ezer ft-t oda adtam és amint helyrejött vissza is adta, meg mondta hogy majd tesz rá egy ezrest én meg csak annyit, hogy Nem vagyok cigány, hogy kamatot is kérjek. Ő tényleg a legjobb barátom mert amikor nekem van valami kínom akkor ős is segít, legyen akár pénz vagy balhé.

Mondjuk ez attól is függ, hogy mennyi kellet volna neked, mert ha csak pár ezer ft(5-10-20 E) akkor tényleg semmire kellő barátok.

2012. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5000 Ft-ot próbáltam volna kölcsön kérni... De hát, ilyen az élet. Úgy látszik, nem vagyok jó barát, vagy ilyesmi.
2012. máj. 30. 19:47
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja, ráadásul az egyikük még tavaly nyáron kölcsön kért tőlem ugyanennyit, azóta sem láttam az összeget...


Neki volt a legnagyobb pofája mind közül.

2012. máj. 30. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
ma már semmi nem olyan mint régen
2021. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!