Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennetek a helyemben?...

Ti mit tennetek a helyemben? Tartanatok veluk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Jo idore kulfoldre koltoztunk, az elejen meg erdeklodtek, irtunk egymasnak hosszu leveleket, aztan mikor en irtam utoljara arra nem valaszoltak. Megkerdeztem oket kesobb, hogy megkaptak-e a leveleim, azt mondtak igen. Aztan kifogasokat keresve leraztak vagy tereltek a temat. (Pedig nem irtam semmi lehangolot, sertot es nem is vagyok az a fajta akivel csak a 'sziamizusemmiott'-ig lehet eljutni..)

Itt ket baratnomrol lenne szo, de mar nem is igazan erzem oket annak... sajnos ha visszamegyek nyar elejen, meg kell suliba mennem odahaza es ott talalkozok veluk, pedig nem nagyon szeretnem..

Ti haragudnatok rajuk? Megemlitenetek hogy rosszul esett nektek, hogy elhanyagoltak?



2012. jún. 7. 23:35
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ne említsd meg nekik.

Nálam pont fordítva van. Én is külföldön vagyok, és én voltam az, aki nem válaszolt a levelekre. És nagyon jólesett, hogy mikor nemrég otthon jártam, találkoztunk személyesen is, hogy ezt nem hánytorgatták fel nekem, hanem elfogadták, hogy így alakult. Most már persze megpróbálok változtatni rajta, és én is írok nekik gyakrabban.

2012. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én haragudnék rájuk, nekem is vannak ilyen "barátnőim", igazából le se sz@rnak, mert vannak fontosabb barátaik. Én az ilyenekkel lezártam a kapcsolatom, nem keresem őket meg semmi. Ha találkozunk úgy viselkedek, mint a többi ismerősömmel, de nem alakítok ki szorosabb kötődést velük, mert akkor csak koppannék megint.
2012. jún. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!