Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit választanátok? Amit a...

Ti mit választanátok? Amit a szívetek vagy az eszetek diktál?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán átvert a legjobb barátnőm.. az egyetlen dologgal amivel tényleg meglehet bántani. és ráadásul másodszorra.Durvábban mint az első volt. jól elküldtem a fenébe. de ő nem is küzd ,hogy barátok maradjunk.. nekem meg még fontos. Ő az egyik legfontosabb személy nekem akiért bármit megtettem volna. az eszem azt mondja ,hogy nem szabad megbocsátani neki, mert csak rosszabb lesz.. De tudom ,hogy bármit képes lennék ha legalább egy kicsit is úgy tenne mintha fontos lennék neki... mit lehet ez ellen tenni? Azt akarom ,hogy az eszem győzzön de engem mindig is az érzelmeim vezéreltek.

2012. jún. 18. 00:43
 1/9 anonim válasza:
66%

meg kell bocsátani mert a harag nem szül semmi jot, de nem muszáj barátnoknak maradni. amig örizgeted a haragot magadban addig te se leszel nyugodt.

mivel vert át amugy?

2012. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Az eszedre hallgass és nem lesz baj! Nézz körül a barátaid között, ki az akire tényleg számíthatsz
2012. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
56%

Sose értettem hogy lehet ennyire kötődni valakihez aki annyira ellened fordult hogy nem bírsz megbocsájtani. Pár éve az én "legjobb barátnőmben" is annyira csalódtam, hogy nem tudtam már se hinni neki, se szeretni, se bízni benne, amolyan kiábrándultság volt bennem, már nem vágytam a társaságára.

Azt vettem le hogy nem is vagy neki annyira fontos hogy küzdjön a barátságotokért, ergo miért érné meg megint megbocsájtanod neki?

Inkább ne erőltesd, az nem vezet jóra. Majd találsz egy olyan barátot aki meg tud becsülni!

2012. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
57%

Ez olyan az eszedre hallgass és nem lesz baj, de szomorú leszel. A szivedre hallgass, abból lehet baj, de boldog leszel.


Én ilyen ügyekben a szivemre hallgatok:)

2012. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Inkább az eszemre hallgatok. Utolsó válaszoló. Neked is köszönöm és mintha csak én írtam volna ezt válasznak egy másik kérdésnél. De lehet ,hogy hosszabb távon jobb lesz.Ha a szívemre hallgatnék újra és újra megbántana.. Csak a sok szép emlék köt össze de már tudom ,hogy hazugság volt.Azt bánom leginkább ,hogy egy ilyen régi barátság így a "semmibe" vesszen.
2012. jún. 18. 12:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkit felszavaztam. nem tudom ki szavazott le titeket..
2012. jún. 18. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Leírod,hogy mi volt a probléma?Ja,és hány évesek vagytok?
2012. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi de inkább nem írom le mert ő is szokott a GYK-re járni és talán még fel is ismerne engem...
2012. jún. 18. 18:08
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy meg ő 18 én meg 19.
2012. jún. 18. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!