Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet barátokat szerezni?

Hogy lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami nagy szociális életet élő személy és már én is unnom, hogy a nyaramat a gép előtt töltöm. Ha még lenne is ötletem, hogy mit csináljak, akkor az vagy nem helyben van(Már pedig nem utazhatok el innen, míg be nem töltöm a 18-at) vagy pedig egyedül lennék. Osztálytársak kihúzva, mert nem vagyok velük olyan jóban illetve, akikkel beszélgetnék is, azok sem helyiek. Szóval merre és hol lehet ismerkedni korombeli emberkékkel, akikkel ki lehet mozdulni? :)


16L



2012. jún. 24. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha pesti, vagy Pest környéki vagy, írj nyugodtan privit. :)

17/l

2012. jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen. Jó volna, ha leírnád merre laksz ;)
2012. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát ha nem olvastam volna el az osztálytársaidat mondtam volna, de őket fogom mondani, mert szerintem nem ismered őket eléggé. Próbáld meg megismerni őket jobban, ha nem megy akkor Facebookon, vagy délután a parkban,, iskolában másik osztályokból. Valahol csak van egy lány akit ugyanaz érdekel mint téged és tessék, máris barátok vagytok.
2012. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is nyugodtan írhatnak a pestiek privit én is szívesem ismerkedem új emberekkel és szeretnék egy jó nyarat. :) F/21
2012. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pesti vagyok. Hanem kecskeméti.
2012. jún. 25. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit gondolsz 5 év korkülönbségről, barátkozásnál? 21/F, Kecskemét mellett lakom.
2012. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Talán, de 20-on felülieket picit idősnek találom, meg inkább lányok barátságát keresném.
2012. jún. 25. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendben, rád bízom a döntést. Ha úgy gondolod, majd megkeresel. :)
2012. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!