Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lehet ilyen a barátom?

Mitől lehet ilyen a barátom?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom. Mindent tudunk egymásról, mindent elmondunk egymásnak.. De ő valamiért elkezdett máshogy viselkedni velem. Régóta nem találkoztunk már(nem egy településen lakunk, kb fél órára egymástól busszal). Lementem hozzá valamelyik nap. Azt hittem ketten leszünk és végre beszélgetünk egy jót. De végig ott voltak a barátai velünk. Ez még nem is lett volna gond, de elkezdett velem flegmázni, hülyén beszólogatni. Később amikor látta rajtam hogy nagyon nem tetszik akkor visszavett. Azóta viszont mintha nem is érdekelné mi van velem. Tegnap kicsit kiborultam egy másik dolog miatt, sírtam is. Ő tudott róla, de azt mondta hogy nincs cigije, meg fáradt is és inkább alszik. És otthagyott..

Ezt mire vegyem? Szerintetek várjak, vagy beszéljem meg vele a dolgot? Mivel fiú, így nem tudom annyira hova tenni a dolgot.. Szerintetek?



2012. aug. 18. 00:57
 1/2 anonim válasza:

mindenképpen beszéld meg vele a dolgot. lehet h csináltál valami olyat ami neki nem tetszett és ezért viselkedik így.

:S

2012. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
válogasd meg őket jobban
2022. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!