Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek összejöhetek egy...

Szerintetek összejöhetek egy barátommal, akivel eddig jóban voltam? Sokat beszélünk, szinte naponta beszélünk telefonon, vagy élőben. És ő is bír engem, meg én is őt. (homo témakör)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én 17 éves vagyok, és van egy barátom, akinek eddig rengeteg barátnője volt, és néha kissé perverz a lányokkal. / persze csak a jóizlés határain belül/

Nem olyan rég kb 2 hónapja ismerjük egymást.

Nagyon sokszor beszélünk telefonon, üzeneteket írunk egymásnak, vagy ha unatkozunk akkor keresünk egy indokot, hogy felhívjuk a másikat telefonon.

Mikor beszélünk telefonon, szinte mindig mikor elköszönöm odateszi, hogy vigyázz magara, de mondta úgy is, hogy fiucskám vigyázz magadra. Nekem aranyosnak tűnik. Szinte minden lány nyomul rá, mert jól néz ki, és kedves.

Nekem rajta kívül nincs szinte senki barátom. Együtt csinálunk egy projektet is.

Ma este elmentünk, hogy beülünk valahová és beszélgetünk. Na meg is beszéltük a találkozót, és én kerékpárral mentem. Mikor megérkezett autóval, egyet mosolygott, hogy van egy ismerőse, és tegyem oda be a kerékpáromat. Be is tettem.

Aztán meg elindultunk egyet ketten autókázni kb.30 percig mentünk. Közben beszélgettünk.Aztán meg visszamentünk a városba, és beültünk beszélgetni. Miközben beszélgettünk elbeszéltük, hogy kinek milyen családi gondjai vannak. Pénzünk nekünk, és nekik is van, de igazából eléggé boldogtalanul él, és én is.

Nagyon jól beszélgettünk, figyeltünk a másikra.

Aztán meg beültünk az autóba, még egyet kocsikáztunk, aztán meg megmutatott pár dolgot az új laptopján, és közben olyan félig meddig összebújva beszélgettünk, és közben mutogatta a dolgokat. Szóba került az is, hogy mennyire jó neki is, meg nekem is hogy megismertük egymást. Mind a ketten mosolyogtunk a másiknak, és én úgy éreztem, hogy ő is és én is kölcsönösen szeretjük egymást.

Szerintetek van esély arra, hogy összejöjjünk? Persze mindezt csak szolidan, és titokban!

Szerintetek van rá esély?

Én 17 ő pedig 22 éves :)

Köszönöm szépen, annak aki hajlandó volt elolvasni ezt a kisebb regényt :D



2012. aug. 19. 21:59
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Azt mondjam el, h meleg avgyok :D ?

vag h tetszik nekem?

2012. aug. 19. 22:42
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért legyél óvatos jó?

Ha meg nem az, de normálisan fogadja akkor meg végképp.

Még a legjobbnak tűnő ember is okozhat nagy meglepetést...

Hidd el, tapasztalat :/

2012. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
oké, óvatos leszek. Köszönöm szépen a tanácsot :)
2012. aug. 19. 23:07
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most lenne az ideje hogy elmond neki másságod. Mert ha ő is az (ami a leírtak alapján lehetséges) akkor nagy szerencséd van, ha pedig nem akkor addig lenne jó lezárni a hozzá való vonzódásod, amíg van rá esély hogy jó barátok maradjatok. Persze megeshet az is, hogy ő kiakad ettől, de akkor nem is lenne érdemes barátkozni vele.

Szerintem ez jól fog elsülni, csak ülj le vele őszintén beszélgetni.

2012. aug. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
igen, csak az a baj, hogy nekem senkim sincs :( rajta kivul mas ilyen barat akivel ilyen jo viszonyban avgyok, nincs. Masok elott folyton jopofizunk, vagy plepofazunk, de senkivel sem beszelhetek a csaladi gondjaimrol. Es vele beszelhetek. ezert felek elmondani, h ha nem erti meg, akkor nehogy ot is elveszitsen :(
2012. aug. 20. 09:27
 16/36 anonim válasza:
100%
Egyelőre ne mondd le neki, szépen alakuljon ki a dolog, kezdjen el csak udvarolni neked, és te is neki. Lehet eltelik több hónap, de van rá esély hogy meleg ő is és tetszel neki, de nem kell bele vágni a közepébe, kicsit régimódiasan, úgy mint régen a heterók csinálták.
2012. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek az utolso valasziróval, megy a 'zöld-kezecske' :)
2012. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
100%

Ha legközelebb lesz, olyan helyzet, hogy összebújtok akkor tedd meg. Ne csak félig meddig hanem teljesen bújj hozzá. Figyeld a reakcióját. Ha tűrhető akkor csókold meg. Ha visszautasít akkor improvizálj, hogy te nem akartad...de szerintem visszafog csókolni.

Ha pedig megutál, (amire nincs esély, mert nagyon jó ember) akkor itt leszek én neked barátnak. Hol laksz?

2012. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:

Attól, hogy kedves veled, nem biztos, hogy meleg.

Amikor mi a gépen játszunk a haverokkal össze vagyunk bújva mert kicsi a képernyő. Bár attól függ, hogy definiálod az összebújást.

De ha kiderül, hogy meleg, akkor csináld, amit az előttem szólók írtak.

2012. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg hogy meleg vagy, akkor nem igaz barát. Ne érd be kevesebbel. Ha tényleg szeret akár csak barátilag akkor nem hagy el ilyesmi miatt..
2012. aug. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!