Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek összejöhetek egy...

Szerintetek összejöhetek egy barátommal, akivel eddig jóban voltam? Sokat beszélünk, szinte naponta beszélünk telefonon, vagy élőben. És ő is bír engem, meg én is őt. (homo témakör)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én 17 éves vagyok, és van egy barátom, akinek eddig rengeteg barátnője volt, és néha kissé perverz a lányokkal. / persze csak a jóizlés határain belül/

Nem olyan rég kb 2 hónapja ismerjük egymást.

Nagyon sokszor beszélünk telefonon, üzeneteket írunk egymásnak, vagy ha unatkozunk akkor keresünk egy indokot, hogy felhívjuk a másikat telefonon.

Mikor beszélünk telefonon, szinte mindig mikor elköszönöm odateszi, hogy vigyázz magara, de mondta úgy is, hogy fiucskám vigyázz magadra. Nekem aranyosnak tűnik. Szinte minden lány nyomul rá, mert jól néz ki, és kedves.

Nekem rajta kívül nincs szinte senki barátom. Együtt csinálunk egy projektet is.

Ma este elmentünk, hogy beülünk valahová és beszélgetünk. Na meg is beszéltük a találkozót, és én kerékpárral mentem. Mikor megérkezett autóval, egyet mosolygott, hogy van egy ismerőse, és tegyem oda be a kerékpáromat. Be is tettem.

Aztán meg elindultunk egyet ketten autókázni kb.30 percig mentünk. Közben beszélgettünk.Aztán meg visszamentünk a városba, és beültünk beszélgetni. Miközben beszélgettünk elbeszéltük, hogy kinek milyen családi gondjai vannak. Pénzünk nekünk, és nekik is van, de igazából eléggé boldogtalanul él, és én is.

Nagyon jól beszélgettünk, figyeltünk a másikra.

Aztán meg beültünk az autóba, még egyet kocsikáztunk, aztán meg megmutatott pár dolgot az új laptopján, és közben olyan félig meddig összebújva beszélgettünk, és közben mutogatta a dolgokat. Szóba került az is, hogy mennyire jó neki is, meg nekem is hogy megismertük egymást. Mind a ketten mosolyogtunk a másiknak, és én úgy éreztem, hogy ő is és én is kölcsönösen szeretjük egymást.

Szerintetek van esély arra, hogy összejöjjünk? Persze mindezt csak szolidan, és titokban!

Szerintetek van rá esély?

Én 17 ő pedig 22 éves :)

Köszönöm szépen, annak aki hajlandó volt elolvasni ezt a kisebb regényt :D



2012. aug. 19. 21:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
És mit mondott, ő bi, vagy csak barátként tekint rád?
2012. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
csak barátok vagyunk, de néha még mindig gyanús
2012. okt. 23. 14:28
 33/36 anonim válasza:
Na, történt vmi újabb? Írtad, h még mindig gyanús.
2013. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

igen, olelgetett, megfogta a farkam, s az uszodaban meg mutogatta a farkat..

S kerdeztem h o szeretne-e h legyen valami, d enm tudja meg o sem

2013. febr. 2. 12:33
 35/36 anonim ***** válasza:
szerintem kezdeményez te :)
2013. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Hát így mostmár azért biztos lehetsz benne hogy ő sem közömbös irántad,úgyhogy szerintem csak fél attól hogy mi lehet belőle ugyh igen,szerintem is kezdeményezz és szerintem akkor majd ő is akarja és hagyni fogja.

ui.:mindenképp írj ha volt vmi.:)

2013. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!