Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek összejöhetek egy...

Szerintetek összejöhetek egy barátommal, akivel eddig jóban voltam? Sokat beszélünk, szinte naponta beszélünk telefonon, vagy élőben. És ő is bír engem, meg én is őt. (homo témakör)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én 17 éves vagyok, és van egy barátom, akinek eddig rengeteg barátnője volt, és néha kissé perverz a lányokkal. / persze csak a jóizlés határain belül/

Nem olyan rég kb 2 hónapja ismerjük egymást.

Nagyon sokszor beszélünk telefonon, üzeneteket írunk egymásnak, vagy ha unatkozunk akkor keresünk egy indokot, hogy felhívjuk a másikat telefonon.

Mikor beszélünk telefonon, szinte mindig mikor elköszönöm odateszi, hogy vigyázz magara, de mondta úgy is, hogy fiucskám vigyázz magadra. Nekem aranyosnak tűnik. Szinte minden lány nyomul rá, mert jól néz ki, és kedves.

Nekem rajta kívül nincs szinte senki barátom. Együtt csinálunk egy projektet is.

Ma este elmentünk, hogy beülünk valahová és beszélgetünk. Na meg is beszéltük a találkozót, és én kerékpárral mentem. Mikor megérkezett autóval, egyet mosolygott, hogy van egy ismerőse, és tegyem oda be a kerékpáromat. Be is tettem.

Aztán meg elindultunk egyet ketten autókázni kb.30 percig mentünk. Közben beszélgettünk.Aztán meg visszamentünk a városba, és beültünk beszélgetni. Miközben beszélgettünk elbeszéltük, hogy kinek milyen családi gondjai vannak. Pénzünk nekünk, és nekik is van, de igazából eléggé boldogtalanul él, és én is.

Nagyon jól beszélgettünk, figyeltünk a másikra.

Aztán meg beültünk az autóba, még egyet kocsikáztunk, aztán meg megmutatott pár dolgot az új laptopján, és közben olyan félig meddig összebújva beszélgettünk, és közben mutogatta a dolgokat. Szóba került az is, hogy mennyire jó neki is, meg nekem is hogy megismertük egymást. Mind a ketten mosolyogtunk a másiknak, és én úgy éreztem, hogy ő is és én is kölcsönösen szeretjük egymást.

Szerintetek van esély arra, hogy összejöjjünk? Persze mindezt csak szolidan, és titokban!

Szerintetek van rá esély?

Én 17 ő pedig 22 éves :)

Köszönöm szépen, annak aki hajlandó volt elolvasni ezt a kisebb regényt :D



2012. aug. 19. 21:59
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
Ha ennyire közel vagytok, akkor nincs minek rossz irányba lendülni. Sőt, neked is sokkal könnyebb lesz tisztázni a dolgot magadban. Amikor már bizalmas információkat mondtok el egymásnak, gondokat, akkor nem lehet probléma őszintének lenni ebből a szempontból sem. Abból, amit írtál, nekem úgy tűnik, hogy mindketten azonos cipőben jártok. Magyarán, te is, és ő is arra vártok, hogy ki teszi meg az első lépést? Nos, ez rajtatok múlik. Sok szerencsét. :)
2012. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Jah még egy probléma :(

van neki most is barátnője :( de velem is tölt elegendő időt :D

2012. aug. 22. 12:35
 23/36 anonim válasza:

Ő mondta magától, vagy te kérdeztél rá?

Ha van csaja akkor ne smárold le. Próbálj csak flörtölni vele. Ha olyan a helyzet te is nézz mélyen a szemébe...vagy hogyha megint smárolás közeli helyzet van akkor te se riadj meg:D (és reméljük a körülmények se fognak megzavarni)

Ha összebújtok is ne lássa a zavarod!:))

A barátnőjével mióta van együtt?Szereti?

2012. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Hát ez már tényleg kezd elég reménytelenné válni xD

Azért beszélj majd vele.

2012. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
Ez már más megvilágításba helyezi a dolgokat. Ebben az esetban elég, szerintem, ha csak annyit vallasz be neki, hogy meleg vagy. A többi, ha majd kell, jön magától. Várd meg, hogy ezzel milyen reakciót váltasz ki belőle és az alapján dönts az iránta érzett érzelmeid feltárásáról. Ne érezze lerohanva magát, inkább várj, hogy a következő lépést ő tegye meg, ha kell. Te, részedről megtetted a legfontosabbat, és őszinte voltál vele, amikor egy ilyen belső titkot elmondtál neki. Tovább neki kellene lépnie.
2012. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Nem kellett mondja,mert ismertem az elozo es a.mostani baratnojet is. A regivel par napja szakitott es az ujjal kb 3hete van egyutt. Mindent elmond. Azt mondta h jol erzi vele magat,d nem szereti viszont nagyon tetszik.

Szerintetek ha tenyleg melyen a szemebe neznek akkoregybol rajonne h tetszik nekem?.koszonom szepen az eddigi valaszokat

2012. aug. 22. 23:20
 27/36 anonim válasza:

Nem biztos, hogy annyiból rájönne..próbálj rá flörtölően nézni...

Meg am így nagyon rossz a helyzet, hogy van barátnője...

Mondjuk nem esélytelen..de akkoris.

2012. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Na történt valami fejlemény?Kíváncsi vagyok.:DD
2012. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Tudja, elmondtam neki.

Azóta is jóban vagyunk, néha-néha lökdösődünk, meg naponta talizunk :D

2012. okt. 14. 21:33
 30/36 anonim válasza:

Nem biztos hogy megéri elrontani a jól működő barátságodat vele, drágám. Pasit bármikor találhatsz magadnak, de ha összejössz a barátoddal és nem működik, akkor lehet hogy a veszteség nagyobb lesz, mint az a kis idő, amit párként együtt töltötök. Neked kell tudnod, hogy megéri-e.


16/L

2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!