Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felejtsem el, hogy valaha is...

Felejtsem el, hogy valaha is a barátaim voltak?

Figyelt kérdés

Tudom a kérdés nem teljesen ide tartozik, de nem találtam jobb helyet.

Gimiben volt két barátnőm, én úgy éreztem, hogy így hárman alkotunk mi tökéletes triot, de az 5 év elteltével rájöttem, ez nem így van. Ballagás utáni nyáron a fejemhez vágták minden sérelmüket, ami érte őket velem szemben az évek során. Minden kisebb és nagyobb dolgot, volt olyan is, amire én már nem is emlékeztem. Én mélységesen sérelmeztem, hogy ezt ennyi idő távlatában és ilyen stílusban kell előadniuk és tudatosan vontam ki magamat ebből a baráti háromszögből. Ők nem is kerestek, soha nem akarták megmagyarázni, vagy bármi. Eszméletlenül rossz látni közösségi oldalakon, hogy eltelt azóta három év és mégcsak szülinapomon sem kaptam annyit sem, hogy boldog szülinapot. Még mindig nagyon bánt ez az egész. Tudom, hogy ők még mindig legjobb cimbik és az eszem azt diktálja továbbra is maradjak ki ebből. A szívem viszont iszonyatosan sajog, hogy "elvesztettem" őket. Folyton azon agyalok, vajon én eszükbe jutok-e olykor, néha napján, vagy teljesen elfelejtettek!? Mit kellene tennem? Keressem meg őket? Vagy inkább hagyjam? Azóta sincs olyan igazi barátom, akitől tanácsot kérhetnék ez ügyben.



2012. szept. 8. 21:12
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy ez tényleg nagy taplóság volt tőlük, de gondolj bele: lehet, hogy az egész csak egy nagy félreértésen alapul. Pl.: Mittudomén valaki mondot nekik rólad valamint ami nem igaz és ezen megsértődtek... vagy ezer més oka lehet. Nekem is volt két barátnőm, akiktől szép lassan eltávolodtam, aztán ők is szinte kísértetiesen ugyanígy mindent hozzám vágtak, amit az évek során sérelmeztek, nekem aztán nekik se jutott eszükbe a szülinapom, de azóta megbeszéltünk mindent, és szinte napi gyakorisággal tartom velük a kapcsolatot. Tehát én azt javaslom, ajánlj találkát és próbáljato megbeszélni mindent.
2012. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nagyon tiszteletreméltó, hogy ilyen normálisan közelíted meg a dolgot. Igazán két válasz van, neked kell mérlegelni, mint aki benne vagy a szituban:


1. Ha ennyire nem jelentesz nekik semmit, akkor hagyd az egészet a fenébe.

2. Az együtt töltött évek, barátság miatt nem kéne veszi hagyni a dolgot, és valakinek kell kezdeményezni.


Szerintem egy próbát megér. Sok sikert!

2012. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj meg kibékülni velük. Ha sikerül, az tök jó, ha nem, akkor meg nem vesztettél semmit, mert eddig se beszéltetek, eztunán se fogtok.
2012. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!