Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? El tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? El tudom majd valaha felejteni?

Figyelt kérdés

Előre leírom, hogy elég hosszan ki szeretném fejteni a kérdésem mikéntjét...akinek nincs türelme elolvasni, hagyja itt a kérdésemet, "hahah nem olvastam el" típusú hozzászólásokat nem várok.

Tehát, az egész kálváriám tavaly október elején kezdődött, amikor beleszerettem egy évfolyamtársamba. Mindketten kollégisták vagyunk, így naponta többször is láthattam Őt, gyakorlatilag az egész évemet együtt tölthettem vele. Hónapokig nem mertem elmondani az érzéseimet, de aztán április utolsó napjaiban rászántam magam a dologra, és bevallottam neki, hogy szeretem. Viszont ekkor megkaptam tőle az "Én csak barátként tekintek rád, maradjunk csak barátok" mondatot...elutasított. Úgy éreztem, hogy összetörte a szívem, de aztán rájöttem, hogy közeledik a nyár, és el tudom majd felejteni ezt az egészet. Ez többé-kevésbé sikerült is, de még most sincs olyan nap, amikor ne gondolnék Rá...amikor ne jutna eszembe a hangja, az arca, a nevetése.:/:)

Attól félek, hogy az iskola közeledtével ismét túl sokszor fogok vele találkozni, és teljesen "visszaesek", nem tudom elfelejteni.

Szerintetek mit tehetnék ez ügyben? Esetleg, ha történt veletek hasonló, Ti hogyan éltétek át, hogyan sikerült túljutnotok rajta?

Még csak 15 éves vagyok (igen, 15, jöhetnek a gúnyolódó kommentek, hogy azt se tudom mi az a szerelem), de sokszor úgy érzem, hogy soha nem lesz más akit szeretnék...

Szívesen elfogadom bárki tanácsát, ötletét. Trollkodást nem kérek. (Bár valószínűleg kapni fogok)


2012. aug. 28. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ejnye, túlságosan jól ismersz minket. Azt azért tudod, hogy csak a hülye kérdésekért jár trollkodás. Ez éppen határeset, mivel te is jól tudod, hogyan tudod elfelejteni. A kérdésed majdnem költői kérdés. Ezt egy mondattal meg lehet válaszolni: szerezz egy másik csajt!
2012. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha mindennap látni fogod, akkor nem hiszem, hogy nagyon eltudnád felejteni..addig, amíg nem találsz egy másik srácot:) de akkor is lehet, hogy benned marad ez a dolog:)

Mi nemrég szakítottunk a barátommal, vagyis most már a volt barátommal, aki az osztálytársam marad még egy ideig.Így hát én is sokszor fogom még látni őt.

Ahogy írtad: "...és el tudom majd felejteni ezt az egészet. Ez többé-kevésbé sikerült is, de még most sincs olyan nap, amikor ne gondolnék Rá...amikor ne jutna eszembe a hangja, az arca, a nevetése.:/:)" na igen..már nem szeretem, de akkor is mindennap gondolok még rá.:)

Néha már teljesen úgy érzem, hogy "oké, minden rendben" de aztán eszembe jut, hogy mindennap látom majd és szinte elkap a hányinger..ilyenkor olyan mintha mélyponton lennék (persze ez csak olyan tini probléma méretű mélység:D ), de aztán megint jól vagyok..Egyébként én megpróbálom elterelni a figyelmemet(pl. minden este, persze sötétedés előtt, sétálok úgy 2órát egyedül,előtte meg vkivel találkozok és így eltelik az idő)..meg most már elkezdtem "randizgatni" :D sajnos még a randi közben is eszembe jut néha a volt barátom, de ez ellen nem tudok mit tenni..idővel jobb lesz remélem:)

2012. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ez csaj?
2012. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 100%-ig ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. :(
2012. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

tényleg nem is írtad, hogy lány vagy, vagy fiú:D na de a válaszomat szerintem akkor is érteni fogod ha fiú vagy:)

2012. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!