Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért olyan nehéz egy jó...

Miért olyan nehéz egy jó barátnőt (barátságilag) találni?

Figyelt kérdés

22 éves (lány) vagyok, akik eddig barátnőim voltak, azokról később kiderült hogy idióták, az egyik lop, csal, hazdudik, a másik bunkóskodik, 2 jó barátnőm volt, az egyyik elköltözött, a másiktól meg mi költöztünk messze.

Szerintetek bennem van a hiba?



2012. szept. 13. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Így kicsit másképp hangzik a helyzeted, de ha félinformációkat osztasz meg a nagyközönséggel, akkor előfordul, hogy ilyen válaszok születnek.

Sajnos sokan vannak, akik ennél kevesebbért is megszakítanak jól működő barátságokat.

2012. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én se azt mondom hogy tökéletes vagyok. Tudom hogy az én korosztályomnak a család az ahogy az egyik válaszoló írta "szerelmi párkapcsolat". Nekem már van 22 kslányom :)

Amúgy vannak olyan oldalak ahol barátkozni lehet? tud nekem valaki valami oldalcímet mondani?

Amúgy ha valaki úgy gondolja, nyugodtan írhat nekem üzit e-mail-ba... :)

2012. szept. 13. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!