Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek, hogy alakult? Barátság...

Nektek, hogy alakult? Barátság-kérdés.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel külön külön középiskolába mentünk és mostanában kevesebbet is tudunk együtt lenni. Rettentően félek attól, hogy vége szakad. Nektek mi a tapasztalatotok erről? Köszönök minden választ!

2012. szept. 15. 13:23
 1/4 anonim válasza:
Én és legjobb barátnőm is elkerültünk egymástól. Mi azt hittük nem lesz semmi gáz, és amikor a szülők mondták, hogy úgyis eltávolodunk majd egymástól, akkor kiakadtunk rájuk, mondván, hogy ez nem igaz... De az volt... Más helyre kerültünk, más közösségbe, más barátokkal voltunk. Nem volt meg a közös téma. Eleinte mindketten elkezdtünk másokban megbízni (Természetesen) és elmondani a gondokat/problémákat, amiket eddig csak egymásnak tettünk... Majd már másokkal is többet jártunk el, mert nem volt meg a közös téma. Ha ő mesélt akkor én nem tudtam, hogy kiről van szó, meg fordítva. De nyarakat még mindig együtt töltjük. Egy évig bírtuk, hogy úgy folytatjuk, mint régen, de aztán vége lett... Ettől függetlenül is, hogy most másokkal vagyunk, mi mindig LB-k leszünk, mert azok voltunk már egyszer, és ha most azt mondaná, hogy menjek át hozzá, mert rosszul van, csapot-papot itt hagynék, csak mint régen.:) Szeretni mindig fogod, de már más lesz mint régebben...
2012. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ő is szerez az új suliba új barátokat, te is és eltávolodtok egymástól :(. az utcán köszöntök egymásnak, esetleg megkérditek egymástól hogy milyen suli, hogy vagy meg satöbbi. mindig ez van, én már csak tudom ezt :/
2012. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ezt szomorúan hallom:(
2012. szept. 17. 16:07
 4/4 anonim válasza:
De ha minden héten legalább egy talit szerveztek, akkor maradhat valami belőle.
2012. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!