Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyen a barátnőm?

Mit tegyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van a legjobb barátnőm, aki most bajba jutott csöppet. Az iskolában egy versenyre készülünk. Mindenkinek részt kell vennie benne. Két fős csapatokat kell alkotni. Én még a csapat tag kiválasztásánál szerencsésebben jártam mint a barátnőm. Rendes csapat tagot találtam.

De sajna ő nem. Mivel ő egy rossz tanuló osztálytársunkat fogott ki, aki nem is akar tanulni. És ezt ketten kell csinálni. Viszont amennyire ismerjük, nem fogja tudni se megcsinálni, meg próbálkozni sem akar.

A tanárral már beszéltünk erről, de még se tudjuk hogy mit tegyen.

Próbálja meg egyedül megcsinálni? Vagy valahogy máshogy oldja meg a problémát? Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne!

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2012. szept. 26. 17:07
 1/9 anonim válasza:
Miféle versenyről van szó?
2012. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Környezet védelmi verseny. Sajna a tanár nem adott választási lehetőséget. 6-osok és 7-esek indulhatnak rajta. Mi 6.-osok vagyunk.
2012. szept. 26. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha valami papíron beadandó gyűjtőmunka van, vagy ppt prezentáció, akkor azt egyedül jobban meg tudja csinálni. Másik esetleg keresgéljen neki anyagot neten, és küldje át, hogy ő bele tudja rakni. am nem lennék barátnőd helyében, részvét neki:S
2012. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Gondolom mivel csapatverseny így csapatban is kapnak jegyet. B.nőd megcsinálja esetleg jóra, a másik fél meg a semmiért fog jó jegyet kapni.Ez így nem fer. :S Valahogy vegye rá barátnőd a társát,hogy aktivizálja magát.
2012. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem túl okos, és nagyon ritkán gépezik vagyis sose. És nem hinném hogy most pont egy feladat miatt változtatna a hozzáállásán. De ez olyan, mintha a tanulással próbálnánk meggyőzni őt. Lelkesedik, majd semmit sem tesz. :/ És már beszélt a tanárral erről, csak azért mégsem túl előnyös. Mert lesz olyan rész is, ahol mindkettőjüknek kell dolgozni egyaránt.
2012. szept. 26. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, akkor szerintem gondoljon arra, hogy milyen jó lesz majd hetek múlva túl lenni rajta! jobbat sajnos nem tudok:S Vagy várjunk! :D Még egy, mi lenne, ha úgy csinálna ha a másik emberkét nem érdekli, mintha őt sem érdekelné, és akkor a másiknak is már muszáj lenne valamit csinálnia, ha nem akar rossz jegyet kapni... jobb ötlet most tényleg nincs:S
2012. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nem menne. A barátnőm nem lenne rá képes, mivel tényleg nem akar ő se rossz jegyet kapni. Viszont a másik gyűjti az 1-eseket.
2012. szept. 26. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát.. minden versenybe kellenek utolsó helyezettek.
2012. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát remélem azért nem ők lesznek. A barátnőmmel ez tényleg kiszúrás- :/

És utolsó, hát szerintem nem ezt kéne majd mondani neki ha megtörténik. Azt hiszem, nem az lesz a legjobb vigasztalás. :)

Továbbra is várok ötletek az ügyre, ha valaki tud rá megoldást! Aki pedig eddig válaszolt, köszönöm szépen!

2012. szept. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!