Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek haverjaim mit tegyek?

Nincsenek haverjaim mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kérdés nagyon is komoly nem kamu! Én egy 20 éves fiú vagyok. Úgy kezdődőtt hogy mikor mentem 9- osztályba középiskolába anyámék nem engettek el sehová szeptembertől juliusig csavarogni és a számítógép is el volt téve nem használhattam magyarán megszakadt a haverokal a kapcsolat. A középiskola nem abban a városban volt ahol lakom így ful idegen környezetbe kerültem.Mire vége lett az első tanévnek már nem is nagyon hívtak a haverok sehová és ha hívtak is csak discóba oda meg utáltam járni.Sajnos így maradtam haverok és barátok nélkül szépen lerendeztek a szüleim. most pedig már középiskolából is elballagtam velük se igazán tartom a kapcsolatot 1 kivételével az is félvévente egyszer találkozunk. . Ez alatt az idő allat ráadásul egyik haverommal sem találkoztam és ez sajnos kezd egyre jobban megviselni. egyáltalán nem volt nővel kapcsolatom szeretnék de félek őket leszólítani. Az öt és alatt meg ha a városban meglátok valami ismerőst akkor idegbaj jön rám. ATTÓL FÉLEK NEM TUDOK MIT MONDANI ÉS ÁLLNÉK OTT MINT EGY RAKÁS SZERE..CSÉTLEN.EZÉRT IS NEM NAGYON TUDOM HOGY KEZDJEK BELE ezt nem tudom miért csinálom tudom hogy nem szabadhatna. Szerintetek hogyan álljak talpra ebből a mély gödörből? sajnos ez nem vicc fikázást kérem mellőzni. várom a segítséget privátban is elbeszélgeti illetve megoldást találni illetve írjon az aki hasonló cipőben jár.

2012. szept. 29. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a multtal, kapcsolatot barhol, barmikor lehet epiteni, kezdd el matol. Ferjemnek meg mindig megvannak a pc jatekos netes ismerosei, sot focis forumon is baratkozott, aztan kezdj valami csapatsportot, vagy csatlakozz vm jotekonysagi csoporthoz, kornyezetvedokhoz..stb. Akikkel regen nem tartottad a kapcsolatot, nyugodtan irj ra, meglepodsz majd mennyire sokan valaszolnak es majd folytatjak a beszelgetest, elmennek a meghivasodra...jo otlet ha segitseget kersz emberektol kisebb ugyekben, ez is jo alkalom. Igazabol meg abban a korban vagy amikor az ember onbizalmat az adja meg hogy miylen cuccai vannak, mennyi baratja, milyen programot csinal stb., de majd kesobb mas dolgok lesznek a fontosak , a baratokat is megvalogatja az ember es fontosabb lesz a sajat magad alapitotta csalad. Nem baj ha nem vagy olyan meno, koncentral a tanulasra es legyen jo melod, mert azzal jo egzisztenciat tudsz majd epiteni, es ne baratkozz olyanokkal akik csak leepitenek, a noknek 30 evesen mar masok a szempontjai(megbizhato anyagiak, haztartasban reszt vevo es gyerekcentrikus ferjtipus stb). En lany vagyok es kozepiskolaban nekem is a meno vagany csabok tetszettek, akik villantottak valami szuloi lovet, markas cuccuk volt es allandoan bandaztak. Na ezekbol a sracokbol nem lettek senkik, de a szemuveges csendes tarsaik szepen lediplomaztak es olyan nojket vettek felesegul hogy na csak... Ne izgulj, sok sikert,
2012. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem azzal van problémám hogy nincs hova eljárni vagy nem merek ráírni régi haverokra. az a gond hogy nem tudok velük mit beszélni nem tudok témát felhozni. ebben az utobbi 5 évben nagyon vissza húzodó lettem
2012. okt. 3. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Azert, mert nem erdekel teged sok minden, csinalj magadnak kedvet dolgokhoz es maris van tema, ha elmz egy programra, kovetkezo alkalommal mar meselhetsz arrol hogy ott mi volt. Gyakorlas kerdese
2012. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!