Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tehetek szert nagy...

Hogyan tehetek szert nagy ismeretségi körre?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy nagyon sok ismerősöm van meg minden, de akkor is úgy érzem mintha nem lenne meg az a biztosítékom, hogy ha bajba kerülnék akkor állna mellém valaki. talán egy két ember.


mert pl van olyan ismerősöm is akinek ha egy ember beszól akkor egyből ráugrik 5-6 ismerőse hogy fogja be mit képzel magáról, vagy olyan is van hogy kiírja neten a csaj/csávó hogy "valaki tali?" és akkor egyből 5-6-an írnak hogy "megyek drága" vagy ilyesmi.


szóval hogyan teszek ilyes fajta ismerettségre szert? hogyan kell nekem ahhoz viselkednem? mit kell tennem hozzá? nem vagyok egy otthon ülős fajta. szoktam járni bulizni ha van kivel meg ha van pénzem stb.



szerintetek?



17/F



2012. okt. 6. 20:49
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és a bulizás alatt persze nem azt értem hogy 10-ig átmegyek kártyázni egy haveromhoz... jártam már csomó szórakozóhelyen (hajógyári és társai) meg házibulikban is.
2012. okt. 6. 20:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is: én is így érzek a magam részéről. :/


Másrészt: Nehogy azt hidd, hogy akik facebookon védik egymást, meg szívecskéznek, meg lájkolnak mindent, azok annyira szeretik egymást... lehet, hogy van ilyen is, de legtöbbször csak képmutatás ez.


Mit kell tenned?

Legyél önmagad, és legyél kedves, figyelmes. :)

Van egy olyan közmondás, hogy "Aki fecseg neked, fecseg rólad is" Tehát törekedj arra, hogy ne beszélj ki másokat, (tudom, hogy fiú vagy, és nálatok annyira nem szokás), de ha valakivel pl. összevesztél, akkor ne hordd el a háta mögött mindennek, mert aki hallja, az lehet, hogy nem szívesen fog megnyílni Neked, nehogy vele is ezt tedd.


Tehát, csak legyél önmagad... ha van egy-két barátod, azzal próbáld meg tartani a kapcsolatot, hívd át Magadhoz, hülyüljetek, játsszatok, menjetek együtt koncertre, buliba, ha van egy kis plusz pénzed, hívd meg egy üdítőre. Most nem azt akarom mondani, hogy vedd meg a barátságát, de szeretik az emberek, ha kedveskednek nekik.


Emellett ha valami bántja a lelkedet, akkor kezd el neki felvezetni a témát, hogy pl "Gyere át, és hülyüljünk, mert most olyan rossz kedvem van". Aztán ha átmegy, és rákérdez, hogy mi a helyzet, akkor mondd el neki, hogy épp mi a baj (de ne zúdítsd rá az egész életedet, csak finoman, csak annyira, amennyire ő érdeklődik)

Vagy pl. egyszercsak hozdd fel, hogy rossz kedved van, ha meghallgat, rákérdez, és látod rajta, hogy érdekli az ügyed, és próbál vigasztalni, akkor biztos lehetsz benne, hogy igaz barát.


Végtére ne keseredj el, nem vagy még lemaradva semmiről, a sok kamubarátot ne irigyeld facebookon, legyen inkább 1, de őszinte :)

2012. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!