Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb teljesítményf...

Melyik a legjobb teljesítményfokozó, amit legálisan lehet kapni, pl. a shop builderen? Nekem olyan kellene, ami nagyon hozza az erőt, a jó kajám mellett az hozná a tömeget is.

Figyelt kérdés
A monohidrátot inkább hagyjuk, meg a creator-t meg ezeket, valami nagyon jó kellene nekem, szóval valami hozzá értő segíthetne. Mondjuk a CreaPump-ról mi a véleményetek?
2012. szept. 9. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A CreaPump egy cukorbomba, amit max edzés utánra ajánlanék fehérje mellé, de napközbeni fogyasztásra alkalmatlan.

Ha már kreatin, akkor meg lehet próbálni a kreatin AKG-t:

[link]

ami pH-stabil, gyors felszívódású, kevés elég belőle és nem tart vissza a bőr alatt vizet.

Ha pedig a shop.buider-ről szeretnél rendelni, akkor King Creatine.

Még lehetne mellé valami edzés előtti bedurrantó, energizáló, pl: plutonium, Pow3rd, NO-Explode 2.0, stb.

2012. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én úgy csinálnám, hogy a teljesítményfokozót reggel enném, meg edzés környékén. Edzés előtt Hot Blood-ot iszom, de ugye az csak pörget és nem erőt ad. Edzés közbe 1L vízzel Scitec Gluta-FX. Meg Power pro-t iszogatok egynap 3x, többszőr is innám, de örülök, h nem jön vissza, de le tolom. :))
2012. szept. 9. 09:00
 3/16 anonim ***** válasza:
ok, de ha ilyenekre költesz, akkor miért nem veszel egy normális tejsavóproteint?
2012. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért, mert ár-arány jobban jövök ki, a szójával meg a többi is fontos és még BCAA-m nincs is. .))) A másik meg, hogy kipatogok a tejsavotól, de ígyis megiszom egy liter házitejet egynap. Ez a King Creatine jónak tűnik. Te próbáltad, mennyi erőt hozott neked?
2012. szept. 9. 09:07
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam még, mert maradt még monohidrátom, de vagy az AKG-t vagy ezt majd kipróbálom.

Tejet? :) Azt nem annyira ajánlom a tejzsír, de főleg a rengeteg tejcukor miatt, de gondolom ezt hiába írom neked.:)

2012. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem írod hiába, csak engem nem érdekel a zsír tudod, mert engem nem érdekel, ha zsír is jön fel, sőt annál jobb. Majdha annyi lesz, akkor lelesz dolgozva. :)) 1kg fehér kenyeret is beverek egy nap, had menjen a zsír. Engem nem érdekel ilyen, hogy.. na mindegy nem magyarázkodom, én nem ninja akarok lenni azt ennyi. :D Hasra figyelek, h ne oda menjen fel, meg kardiózom is.
2012. szept. 9. 09:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Épp öngyilkossági gondolataim voltak, de utána elolvastam, miket írtál, és elterelted a gondolataim. 1 liter tejet iszol, és 1 kg fehér kenyeret, és odafigyelsz, hogy a hasadra ne menjen? Oda fog először és legjobban halmozódni a zsír. Talán csak akkor nem, ha zsírleszíváson voltál, de azt kétlem.
2012. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Na, akkor még egy kis fejmosás:

1. A zsír, ami tejből is jöhet, pont a fehérje gyors felszívódását fogja megakadályozni. Ezért is nem ajánlatos az edzés utáni turmixot tejjel inni.

2. Azt nem tudod megakadályozni, hogy hová hízzál, tehát az nem működik, hogy te nem hízol hasra, ezt nem tudod helyi gyakorlatokkal ellensúlyozni, mert nincs helyi zsírégetés. Tömegelésnél hiába kardiózol, azzal nem fogsz egyben zsírt leadni és izmosodni is, és tudod miért?

Mert NEM LEHET naturálban egyszerre izmot növelni és zsírt égetni. Hiszen az egyikhez tömegnövelő étrend kell, ami kalóriapluszt jelent energetikailag, a zsírleadáshoz pedig szálkásító diéta kell, ami kalóriadeficitet jelent. Tehát hiába kardiózol kalóriapluszban, azzal nem fogsz semmit fogyni.

Azt írtad, hogy jó kaja. Hát a tej és kenyér pont nem az.

Szóval én átgondolnám még egyszer azt az étrendet, mert zsírt minek kell felhalmozni, aztán meg diétázásnál túl sokat kell majd leadni, amivel elmegy a maradék felszedett izmod is.

De te tudod, csak jó tanács volt.:)

2012. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A testtömeg nem azonos az izomtömeggel. A zsír ha lehet esszenciális (jó) zsírok legyenek. Ha a szilárd étkezésed (tömegelés) saját genetikádnak megfelelően van kikalkulálva, és még mindig tápkiegben gondolkodol, akkor van egy sorrend:

- multivita

- protein

-

-

-

- és valahol itt szerepelnek azon dizájnerek amik n.o. stimulánsok.

2012. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, nem csak ezt eszem nyugi. :)) Tudom mi a tömegnövelő étrend. Azért tényleg köszi a segítséget. :) Mondjuk ez is egy elég vicces tömegnövelő étrend és ilyet feltesznek.:) [link]
2012. szept. 9. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!