Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak? (többi lent)

Hogyan barátkozzak? (többi lent)

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy az osztályból tök jó fejek meg menők a fiúk és kedvelem is őket,főleg azért mert viccesek de úgy érzem ők nem igazán bírnak...és nem tudom miért! Igyekszek kedves lenni meg stb de nem tudom mit tehetek még !!? fiúk írjatok ti milyen lánnyal barátkoztok szívesen? Hogy viselkedjek? mit tegyek? lányok is írhatnak!!

2012. okt. 17. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
a legyorsabb út kihívóan öltözni és viselkedni de akkor áteshetsz a lovon és lotyónak néznek, szerintem csak légy velük és vagy megkedvelnek vagy megutálnak, vehetsz egy nagy tv-t vagy valami menő cuccot akkor rád cuppannak
2012. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az előző kommentelőnek igaza van, ne legyél lotyó, de ha eddig mondjuk csak fekete (vagy nagyon unalmas) cuccokban járkáltál, akkor vigyél színt a ruhatáradba. Ilyenkor, ősszel a burgundi, illetve a mustársárga nagyon jól feldobják az outfitjeidet. És nagyon fontos, hogy a kiegészítőkre is nagy hangsúlyt kell fektetni.

Viselkedés: legyél kedves, menj oda hozzájuk. Nem kell első alkalommal a társaság közepének lenni, hanem szépen lassan kell felépíteni az imidzsedet. És legyen egy jól meghatározható stílusod, ami csak neked van. Az nagyon fontos.

De az, hogy ha veszel egy g*cinagy tévét, azzal nem leszel nagyon menő, mivel nem hordod magaddal mindig a suliba, nemigaz?

2012. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem de így tudsz sulin kívül találkozni velük
2012. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!