Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok a barátnőmre...

Féltékeny vagyok a barátnőmre mert más barátai is vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem ismerem túl rég óta (2-3 éve) de nagyon szeretem, és sok olyan dolgot tud rólam, amit más nem. Most gimisek vagyunk, egy osztályba járunk. De vannak neki azok a barátai is, akikkel még általánosban ismerkedett meg, és még mindig jó barátok. Sokszor csinál velük programot (bár legtöbbször csak beülnek valahova inni egyet, de az még mindig több, mint amit velem csinál). Nem szeretem beismerni, de féltékeny vagyok a másik barátaira, úgy érzem, őket jobban szereti, mert több időt tölt velük. Illetve úgy érzem, hogy ő sokkal okosabb és viccesebb mint én (bár lehet hogy ez azért van, mert most már egy ideje eléggé depressziós vagyok, amitől evés- alvás- és koncentrációs zavaraim is vannak, aminek következtében az iskolában sem tudok megfelelően teljesíteni.) Nem szeretném megfojtani a féltékenységemmel a barátságunkat. Mit tegyek?


16/L



2012. okt. 19. 19:48
 1/5 anonim válasza:
100%
szerintem te is barátkozz mással, ha neked is van egy másik társaságod, nem fogsz így érezni! De ne mondd ezt el neki, tényleg furcsán jönne ki... Ha mással lógsz, talán ő is érzi majd h nem vagytok együtt eleget!
2012. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak más barátaim is, de mindegyikőjükkel ugyan ez a problémám. Mindannyiuknak megvan a maguk baráti köre rajtam kívül is. Szerintem bennem van a hiba.
2012. okt. 19. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet.:/ Én próbálok mindenkivel beszélgetni, jól kijövök az osztálytársaimmal.:)
2012. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ezt nem értem akkor. neked is vannak más barátaid, ahogy nekik is. mi a gond? hogy eshet valami rosszul mástól, ha veled ugyanez a helyzet?
2012. okt. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy nekem is vannak más barátaim rajta kívül, de ők mind az osztálytársaim, és mindannyiuknak megvan az a baráti köre, akikkel már kiskoruk óta barátok. Ilyen nekem nincs, nincsenek más barátaim azokon kívül akik az osztálytársaim. Ez nem is zavarna, de valamiért úgy érzem, hogy mindannyian szívesebben vannak azokkal a barátaikkal akiket már régebb óta ismernek (kb általános óta).
2012. okt. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!