Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudjam meg valakiről,...

Honnan tudjam meg valakiről, hogy igazi barátom e? vagy csak "álbarát"?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 17:24
 1/7 yuda ***** válasza:

Ha akkor barátkozik veled, mikor jól megy dolgod, vagy ha te fizeted a kajáját- ilyesmik, akkor érdekből.

Ha akkor is kitart amikor neked van szükséged és kölcsönösen megy az adok-kapok, akkor barát. Ha meghallgat és érdekli te mit mondasz...nem le akar uralni, hanem egyenrangúak vagytok a kapcsolatban.

Kipróbálni, tesztelgetni nem kell. Az idő meghozza....

2012. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De mi vagy te, a Keresztapa hogy tesztelnéd a környezeted?
2012. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez mindig csak menet közben, idővel derül ki. Sajnos volt már ember, akit igazi barátnak hittem, de rá kellett jönnöm, hogy mindig is csak egy rongynak tartott, akit bármikor eldobhat, ha nem fogom be a szám, és nem mindig minden úgy történik, ahogy ő akarja. Rájöttem, hogy nem érdemes ilyen szintig elmélyíteni a kapcsolatokat, mert a vége csak fájdalom lehet... :(
2012. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az adok-kapok dolog kölcsönösen megy, de volt pár eset, hogy nem halgatott végig, hüleségeket híresztlelt rólam, a hátam mögött kibeszélt, de mindig bocsánatot kér akkor ez most igazi barát?
2012. okt. 23. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. de ha valaki kérdi, azt mondja, hogy a legjobb barátok vagyunk... hát nem tudom
2012. okt. 23. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazi barátod az, aki többször is találkozni és beszélgetni akar veled. Bármikor számíthatsz rá és törődik veled, érdeklődik felőled. Aki nem csak egyszer ül le veled, akinek nem csak egy időtöltés vagy egy véletlenül felszabadult délutánon, aki nem akarja telefonbeszélgetésekre cserélni a találkozásokat, hogy időt nyerjen a neki fontos dolgaihoz.
2022. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!