Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha tudnád valakirő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha tudnád valakiről, hogy ő az igazi számodra, de ő más lányokkal van, pedig azt mondta neked, hogy még mindig téged szeret, de nem keres?

Figyelt kérdés
L/16
2009. júl. 8. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Elfelejteném, mert egy hazug tahó. Egyébként meg tudom én, hogy szerelem vakká tesz, rózsaszín köd, meg ilyesmi de azért ép ésszel belátható, hogy nem 16 évesen fogsz találkozni az igazival, pláne ha levegőnek néz...
2009. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( köszi a választ
2009. júl. 8. 17:07
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha nagyon nagyon szerelmes lennél??több mint egy éve és tudod hogy csak ő kell neked?ne hiszem hogy csak ugy el tudnád felejteni..
2009. júl. 8. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz felejteni, az biztos, de át kell látnod rajta, ne hagyd, h. tovább ámítson! Én egy 2 éves kapcsolat után ugyanígy éreztem, aztán találkoztam a barátommal, és megfordult velem a világ, teljesen elfelejtettem az exet, csak neki élek.
2009. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha, ennek ezernyi oka lehet...jelenleg én is ezt csinálom vkivel (fiu vok), csak mondjuk nálam kicsit bonyolultabb a helyzet...de én nemtudom mit csinálnék a helyedben, a magam heléybe sem tudom h mit csinálok...na ez "értelmes" lett ....na mind1, szóval ne ítéld el egyből a srácot, ki tudja mi van mögötte, és nem feltétlenül kell táverésre gondolni
2009. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmmm nehéz helyzet :S Én tennék egy utolsó próbálkozást.Csinibben öltöznék , nőiesebben és felhívnám magamra a figyelmet.Hogyha meg akkor sem vesz észre akkor egy bunkó f..z és túllépnék bármennyire is fáj.

Am ő az első szerelmed? mert akkor ez is közrejátszhat a dologban...Mert ha valóban ő akkor azért nem tudod könnyen elfelejteni mert mással még nem éltél át olyan dolgot mint vele és ezek a szép emlékek rögzültek.

2009. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ne csináldd ezt a lánnyal,mert tudom,hogy milyen rossz érzés.....

Köszi a válaszokat!!

2009. júl. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!