Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom valakiről azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom valakiről azt, hogy ő az "igazi? Honnan tudom azt, hogy ki az "igazi'? Egy embernek csak 1 "igazija" van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy igazi van.De sokszor fogod érezni,hogy na ő az,de idővel kiderül mégsem.
2012. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig az tűnik az "igazinak" akibe épp belezúgunk.
2012. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Honnan derül ki az, hogy valaki az igazi igazi?:D
2012. aug. 27. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az együttélés alatt sem hidegültök el egymástól például.
2012. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hole Hunter ***** válasza:
Roppant egyszerű a válasz. Akivel leéltél egy/fél életet boldogan. Igazi bárkiből lehet, ha mindketten odafigyeltek egymásra.
2012. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz több is lehet csak a legtöbben még eggyel sem talákoznak életük során, nemhogy többel. Statisztikailag minden 200km sugarú körben találhatsz legalább egy olyan embert aki megfelel az igaziról alkotott elvárásaidnak. Sajnos az élet nem úgy működik mint a statisztika.
2012. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs valami jel, pl, hogy ha látom akkor furcsán érzek, vagy ha beszélek vele akkor is furcsa stb?
2012. aug. 27. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!