Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 éves kor fölött lehet még...

20 éves kor fölött lehet még barátokat/társaságot találni magadnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre,hogy 20 éves kor után már mindenkinek megvan a saját társasága,barátai, suliból-egyetemről stb...

Igazából ezen nem is csodálkozom.Nekem is vannak haverjaim de mindegyiknek van egy saját társasága ahova tartozik, hát én sehova se tartozom, néha egyik másikhoz becsatlakozom de ez úgy nem ugyan az.És így ,hogy 20éves vagyok már nem is nagyon tudom honnan kereshetnék magamnak társaságot.Mielőtt írná valaki keressek valami hobbit, sportolok lejárok konditerembe de azért az nem az a hely ahova barátkozni járnak az emberek,mindenki végzi a dolgát.Nem is vagyok olyan barátkozós idegenekkel.De jó lenne egy saját társaság akikre mindig lehet számítani és ellehet menni ide-oda. 20/F



2012. dec. 7. 22:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ha valakinek van kedve és ír üzenetet szívesen beszélgetek hátha tovább jutunk 3 mondatnál és nem csak

"szia - hol laksz - mi a neved" beszélgetés lesz :)

Egyébként Budapesti vagyok.

2012. dec. 8. 00:40
 12/16 anonim válasza:
Sajnálattal olvasom,hogy ilyen fiatalon saját társaság nélkül vagytok!:(Én 34 éves "normális" nő vagyok és hasonló problémám van.De már kezdem feladni.Lehet akik tényleg igaz barátok lennének megjátszás nélkül,mind igy járunk?Igy valószinü én sem segitettem!:(
2012. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, csak az ellenkező nemből. Így már nagyon nehéz új barátokat találni, pláne társaságot! Valamilyen közösségbe kell(ene) csatlakozni, de a legtöbb társaság nem fogad be új embereket.
2013. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen ,én is ezt tapasztalom, ha van kedved és hasonló korosztály vagy írj beszélgethetünk :)
2013. jan. 3. 02:23
 15/16 anonim válasza:
hello! írtam neked üzit,elég rég óta 2x is,de nem válaszoltál...
2013. jan. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok 21éves és új Városba költöztem Győrbe
2017. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!