Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok az ilyen "baráto...

Mit gondoltok az ilyen "barátokról"?

Figyelt kérdés

Próbálom minél rövidebben leírni.

Az történt, hogy egyik barátom tudott rólam egy dolgot, amit nem akartam, hogy mások is megtudjanak. Kellemetlen lett volna nekem is és egy másik személynek pedig még inkább.

Megkértem rá, hogy ne mondja el senkinek. Azt mondta, hogyha játszok vele egy számítógépes játékon, akkor nem mondja el senkinek. Gondoltam csak poénkodik és még nem is nagy kérés, szóval játszottunk kb. 1 órát.

Ma már másik két ember is tudta, ezt a dolgot. Szóval mégis elmondta másoknak. Megmondták nekem, hogy még több embernek elmondják, ha nem csinálom meg a hülyeségeiket, amit mondanak.

A legnagyobb probléma az, mint már az elején írtam, hogy ez egy másik illetőnek lesz kellemetlen.


Igazából amúgy elég gyerekesnek tűnik ez a helyzet, amibe a barátaim hoztak ezáltal.

Illetve abban a barátomban pedig nagyot csalódtam, aki ígérete ellenére mégis elmondta a titkomat. Pedig ő is sok mindent elmesélt már nekem és én se mondtam el senkinek. Úgy gondoltam bízhatok benne.


Mi a véleményetek erről a helyzetről?


Előre is bocsi, ha kicsit zavaros az írásom.

A válaszokat pedig köszönöm! :)



2012. dec. 12. 21:32
 1/5 anonim válasza:
Undorító lenne,de zsarold be te is valamivel..
2012. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az 1. nek igaza van.

Utána pedig felejtsd el.

2012. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Ezek nem barátok, hanem gyökerek.


2. Ha addig megbízható voltál, ne izgasd magad. Nem tőled tudták meg azt a bizonyos dolgot, szóval simán letagadhatod. Az ő szavuk a tiéd ellen.

2012. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pofán kell vágni.
2012. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minél előbb mondd el a harmadik félnek (akiről a titok szólt), hogy kitudódott a titok, mert egy olyan emberrel osztottad meg akiről azt hitted teljesen megbízható.

Ha mástól fogja megtudni, akkor csak te szívhatod meg. És hidd el, ha egy nap alatt összesen 3 emberhez eljutott, akkor ez csak rosszabb lesz. Ha azt látják, hogy ennyire függsz valamitől, akkor szinte bármit meg fognak tenni veled, épp most kezdték el feszegetni a határaidat, hogy meddig fogsz elmenni. A számítógépes játék csupán egy enyhe bemelegítő volt. Ha látják, hogy mindent megteszel, sokkal durvább dolgokba is bele fognak rángatni, akár lopás vagy csalásba is.

Szóval amit a helyedben tennék: elmondanám a helyzetet annak az embernek akiről szólt a titok, hogy sajnos kiderült. Viselném a következményeket. Aztán pedig játszanék egy kicsit ezzel a 3 emberkével, hogy megtudjam meddig mennének el, és ebből kiderülne hogy milyen is a jellemük.

2012. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!