Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek az olyan, ,...

Mi a véleményetek az olyan, , barátokról, , akik kiközösítenek mert emo lettél?

Figyelt kérdés
Nem az Emo-k fikázására vagyok kíváncsi.

2012. dec. 28. 16:50
1 2
 11/20 anonim válasza:
az a véleményem, hogy az ilyen barátok nem valódiak.az igazi barátnak az a feladata, hogy minden helyzetben melletted álljon!
2013. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor tudod meg kik az igazi barátok. Csak ilyen helyzetben derül ez ki sajna:(

Én csak egy valakiről mondhatom el, hogy igazi barát..mikor bajban voltam csak ő állt mellettem pedig rengeteg mindenkivel jóban voltam és hittem azt, hogy ott lesznek majd.

Sokan mondják, hogy történjen bármi kiállnak majd a barátjuk mellett, segítenek neki, mellette lesznek. Aha persze, aztán csinálsz valamit, ami nekik nem tetszik és onnantól te vagy az akit mindig kibeszélnek, sőt még bántanak is.

Mikor jól mennek a dolgaid, boldog vagy akkor persze ott vannak, de amint bajban vagy....

De szerencsére nem minden ember ilyen:)))

2013. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Hasonlóan jártam én is, csak én nem emo, hanem depressziós lettem. :) Az a pár "barát" olyan könnyedén koptatott le, ahogy azt kell. Azóta sem beszéltem velük. Saját erőmből kimásztam a depresszióból és azóta is jól megvagyok. Rájöttem, hogy nem kellenek barátok.
2013. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
az a barát nem barát.Nekem semmi bajom sincs az emosokkal..ők igen furák,de attól még emberek....nem kell őket fikázni és a barátaidat sztem hagyd a fenébe.!
2013. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy emo vagy? És ez miben érinti a barátaidat?
2013. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
depisebb voltam, hosszabb lett a hajam ilyenek. múlt időbe a depis mert mióta nem lógok velük, és nem éreztetik velem mindig, azóta tök jól megvagyok.. kicsit érdekes
2013. júl. 4. 17:23
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem valamennyire érthető. Talán más ember lettél és ők a régi énedet kedvelték, így már kevésbé értenek meg. Keress hasonló társaságot. :)
2013. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled. Én már a Sex Pistols korában Imó voltam.


Imre.

2013. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy valóban a stílusváltásod miatt utáltak meg, vagy ezzel együtt járt valami (többé-kevésbé akaratlagos) viselekdésbeli változás is? Ismerek olyan lányt, aki eredendően egy kedves, rendes, jókedvű, életvidám, megbízható lány volt, mielőtt felcsapott emo-nak. Aztán persze jöttek az új stílus "kötelező" velejárói: mindig minden bajára volt, - dacára annak, hogy sokunkéhoz képest neki tökéletes élet volt - egyfolytában azon kesergett, hogy mennyire rossz az élet, mennyire nem akar élni. Hisztizett, hogy őt mindenki utálja, meg senki nem segít neki, de ha valaki segíteni akart neki, ő maga utasította el, vagy egyenesen öngyilkossággal fenyegetőzött. Megmondom őszintén, pár hónap után én is elpártoltam mellőle. Sok volt már abból, hogy bármit mondok neki, minidg öngyilkossággal fenyegetőzött. Ha nem mondtam neki semmit, akkor meg azért. Nem tartom magam rossz barátnak - nem egóból mondom, a barátaim szerint sem vagyok az -, de egy barátság két emberen múlik. Ebben a helyzetben ő volt az, aki a hozzáállásával, viselkedésével ellehetetlenítette a barátságot. Nem azzal, hogy emo lett, hanem azzal, ahogy ennek címén viselkedett velem, és más barátaival.


Ezt csak azért meséltem el, hogy lásd, sokan nem azért utálják az emo-kat, mert ők ezt a stílust képviselik, hanem mert nagyon sokan tényleg elviselhetetlenné válnak, csak ugye könnyebb ráfogni, hogy a stílus miatt utálták meg őket.

Persze akinek nem inge, nem veszi magára.

2013. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
igazad van. én nem voltam ilyen, talán annyival változott meg a személyiségem, hogy érzékenyebb lettem, és többet depiztem.
2013. nov. 17. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!