Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak akkor ha van...

Mit csináljak akkor ha van egy fiú és nagyon jóba vagyunk jól kijövünk de ő többet érez irántam és én nem merem neki megmondani félek h a baráti kapcsolatunk megromlik pedig én nagyon szeretek vele lenni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 17:52
 1/1 anonim válasza:
Azonnal mondd el neki, tapasztalatból beszélek, én megismerkedtem egy fiúval,nem akartam bevallani magamnak, hogy tetszem neki, kb beszélgettünk meg ilyenek és én sem mertem elmondani neki, hogy csak barátságot érzek iránta és kb az lett a vége, hogy már sajnos nem is beszélünk, mert buliba otthagytam és másokkal akartam kavarni és a fülébe jutott... most is megismerkedtem egy sráccal, randiztunk és megmondtam neki, hogy most max csak barátságot tudok elképzelni, és beszélőviszonyban vagyunk.
2013. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!