Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak akkor ha összeve...

Bucimaci2 kérdése:

Mit csináljak akkor ha összevesztem a barátnőmmel? Béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 15:18
 1/4 anonim válasza:
attól függ hogy hogy vesztetek össze és hogy ki a hibás, de igen! mindenképpen békülj ki vele
2013. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátnőd volt, feltétlenül béküljetek ki! De ha nem, ítéld meg te.
2013. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy a békülés lenne a legjobb. Én is belebuktam ebbe az esetbe többször is. De olyan nagyon, hogy már tényleg én se tudok mit csinálni az én ügyemmel. Írd le nekem privát üzenetbe ( ha szeretnéd ) hogy mi történt. Ha szeretnéd, akkor leírom a nevemet.
2013. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem biztos hogy a békulés jó,én is vesztem nar ossze egy vele bocsánatot kértem de ő még mindig nem beszél velem.Egyszer mersz vagy merszezzem a másik legjobb baratnommel es az volt a feladat hogy szivassam meg őt.Miután megszivattam megmondzam miért volt,bocsánatot kértem de ő még mindig nem beszél velem egy hülyeség miatt
2018. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!