Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Küldted már el barátodat/nődet...

Küldted már el barátodat/nődet többévnyi barátság után a francba? Miért? Később megbántad?

Figyelt kérdés
Én küldtem, 4-5 éve tartó "azt hittem hogy az" barátnőmet küldtem el a búsba. És nem bántam meg. De igaz utána azért hiányzott, de azóta sem beszélek vele.

2013. febr. 16. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, többet is. Nem bántam meg.
2013. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit csináltak? Én csak szimplán rájöttem hogy "barátném" egy érdekember.
2013. febr. 16. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont kb. 3 hete tettem meg 8 év után, mivel rájöttem, hogy ilyen barát mellett nem kell ellenség. (korábban nem nagyon értettem ezt a mondást). Az ok az volt, hogy egyoldalú volt a kapcsolat én mindig csak adtam bele, ő nem foglalkozott velem. Nem támogatott, nem is értett meg, sőt sokszor beszólt nekem, de mivel nagyon kedveltem, ezért ez gyakorlatilag fel sem tűnt. Hála istennek 3 héttel ezelőtt annyira csúnyán beszélt velem, hogy az már nekem is sok volt, és elmondtam neki, hogy mit gondolok róla, meg arról, hogy hogy viselkedik velem, erre jött a hidegzuhany, hogy: "na jólvan, akkor majd később találkozunk." magyarul meg sem értette, amit magyaráztam neki, majd elmondtam, hogy nem, nem találkozunk. Reménytelen emberről van szó. A tanulság, mert van és elég sok. Azt a hibát követtem el, hogy nem becsültem önmagam és inkább lementem kutyába, csak hogy valaki velem szóbaálljon. Az önértékelésemet elkezdtem edzeni, kezdve azzal, hogy nem fogom hagyni, hogy legközelsbb ilyen senkiháziak, belémrúgjanak. Normális önbizalommal rendelkező ember, az ilyen vérszívót már rég leépítette volna, de mivel én nem ilyen voltam, hagytam magam. Bánom is. De most előre tekintek, a leckét megtanultam.
2013. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helyesen tetted akkor. Az ilyen nem barát.csak hogy kár erre évek alatt jön rá az ember.Egy jó barátnőmmel van hogy csak 2 havonta látjuk egymást de mégis tudunk egymásról mindent. majdnem 13 éve barátok vagyunk és még sosem tett nekem keresztbe, nem bántott meg.
2013. febr. 18. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!