Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok, milyen egy...

Mit gondoltok, milyen egy igaz barát?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy hosszú ideig tartó barátságom.A barátnőmről azt kell tudni, hogy egy beképzelt egoista lány, mi vagyunk az osztályban a legjobb tanulók, de én egy picikét jobb vagyok nála és ő folyton versenyzik velem, és piszkál ha jobb jegyet kapok nála.A barátnőmbe egy pár fiú szerelmes és azok mindig nyaliznak neki, és ezért a barátnőm azt hiszi, hogy minden fiú belé szerelmes, mert ő a legszebb lány a világon.Tesiből jobb mint én, ezért azzal is piszkál hogy én milyen gyenge vagyok és hogy ő a legerősebb lány az osztályban.Mindenen megsértődik, és mindig megbánt valamivel, de én soha nem mondhatok neki semmi rosszat.Nagyon túl van magán.Mit gondoltok, megérdemel még egy esélyt, vagy hagyjam a fenébe.Minden választ szívesen várok: negatív-pozitív

2013. febr. 18. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő egyértelműen nem barát. Rivalizál, ami a lányoknál elég gyakori. Semmiképpen nem adnék neki esélyt a barátságra. 21/L
2013. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Én is így gondoltam, de most már biztos vagyok benne!!! Még egyszer köszi!!!
2013. febr. 20. 17:44
 3/3 anonim válasza:
Az ilyen nem barát. Több mint valószínű, hogy maximum úgy tekintett rá int egy vetélytársra. Engedd menni, jobbat érdemelsz, ha eddig csak tűrtél egy ilyen személyt
2013. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!