Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a hülye, hogy nállam csak egyetlen egy esély van, és kifújt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a kamu barátokra,akik csak akkor jelentkeznek ha bajuk van.DE ha nekem van gondom,soha nem érnek rá meg hasonlók.Utóbbi idöben "szélsebesen" rázom le az ilyen és hasonló ismeröseimet.Barátom szerint gyerekes.Szerintetek?

2013. febr. 21. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, beálltál közéjük. Így terjed az egoizmus. És mindenki azt hiszi, a másik kezdte.
2013. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
Van olyan helyzet, ahol egyből látszik, hogy csak élősködni akarnak rajtad, akkor jó, ha lerázod őket. Azonban lehet nyomós oka is valakinek, amikor őt félreérted. Adnod kéne még 1 esélyt!
2013. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 38-évesen kellett rájönnöm,hogy sokak szemében nem érek annyit mint amit én hittem és a barátságok mögött sok helyen csak álszentség és érdek húzódik.Én élesebb vonalat húztam az átlagnál,-aki nem állt ki mellettem a bajban,azt ne érdekelje mi van velem amikor már egyenesbe jöttem.Persze aki megérdemli kedves és segítőkész vagyok vele,de például van olyan aki a bajban magamra hagyott és mostanában megpróbál közeledni és képtelen vagyok ezt elfogadni,-nem vagyok dühös rá,picit sem haragszom,csak jó nélküle és nem akarom,hogy tudja mi volt és most mi van-mert régen csak a pletykáknak hitt.Szeretem az embereket,de a képmutatást nem állhatom.Valahol megértelek,-de ha tudsz és nem hibáztak nagyot (az én esetemben túl nagyot)adj még egy esélyt. Megbocsájthat az ember,tiszta lehet szíve-lelke,de ha a méltóságán esik csorba bűntelenül,még egyszer nem ad esélyt rá,hogy megalázzák.
2013. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenki úgy viselkedik velem ahogy te velük
2013. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!