Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek egy lánnyal...

Hogyan legyek egy lánnyal igazán jó barátságban? F/18

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy hülyén hangzik, de nekem tényleg lánybarátra van szükségem nem pedig barátnőre. Van egy csaj akit eléggé megkedveltem az elmúlt időkben (neki van barátja és a csaj amúgy szintén 18) és szeretnék vele egy szoros baráti kapcsolatot kialakítani. Neki vannak barátnői akivel jól elvan, élvezi a társaságukat és sajnos nem járunk egy suliba. De hogy lehetnék én is jó barátja a lánynak? Mi kell ahhoz, hogy kialakuljon egy szoros fiú-lány barátság? Milyen témákról beszéljünk? Legyenek általános témák (tanulás, család, zene, szórakozás stb.) gondolom. De hogy fonjam szorosabbra a kötődésünket? Beszéljek vele mélyebb dolgokról vagy ne? És ha mélyebbekről akkor miről?

2013. márc. 19. 18:03
 1/4 Aladárkiss ***** válasza:
Az a baj, hogy nő és férfi között, soha nem alakul ki csak barátság, az egyik úgy is többet akar a másiktól. Szexuális vonzalom.... érted...
2013. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A csaj jól néz ki. Persze, hogy tetszik. De nekem zűrös időszakom volt és most érző barátra van szükségem.
2013. márc. 19. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez nem igy megy.

Inkabb veletlenul alakul igy.


Nekem van ilyen "lanybarat".


Ugyanarra a szakra jarunk egyetemen, viszont az orszag masik vegen, neha eljarunk koncertekre. Viszont mivel nagyon ritkan talalkozunk, kb evi 3-4 alkalom, igy kolcsonosen a baratzonaba csusztunk bele.


Az a baj, az ilyen kapcsolatokkal, hogy torvenyszeruen elobb vagy utobb, de valaki tobbet fog akarni.


Mi 5 eve ismerjuk egymast, es nagyjabol 3 eve vagyunk olyan viszonyban mint amit te szeretnel.


Azt, hogy mi meg nem estunk egymasnak, annak tudjuk be, hogy ritkan talalkozunk.

2013. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az a baj, hogy nem fogod sokáig bírni..össze fogsz törni :/
2013. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!