Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek még olyan emberek...

Léteznek még olyan emberek akik normálisak, kiállnak melletted ha baj van. és nem röhögnek ki ha valami kínos dologról szeretnél beszélni, hanem meghallgatnak és segítenek? Nagyon kevés ilyen rendes emberrel találkoztak.

Figyelt kérdés
engem minden "barátom" kiröhög ha komoly dologról szeretnék beszélni.

2013. márc. 31. 23:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
Léteznek. Csak sajnos nagyon kevés van belőlük... Nekem is már szükségem lenne valakire akivel lehet értelmesen beszélgetni, csak sajnos nehéz igaz barátokat találni.
2013. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 gömbicica ***** válasza:

szia :-)

többé-kevésbé nagyszülőd is lehetnék. Nekem már 33, ill. 29 éves fiaim vannak :-)


13 éves vagy.

kritizálják a "ribancok"(?????) a külsődet, holott Te meg vagy magaddal elégedve.

(azért magadban sem tiszta valami. Hogy jut eszébe egy 13 éves fiúnak egy lányra azt mondani, hogy ribanc? Ha belegondolok, egy 13 éves fiú még gyerek, akár mekkorára is nőtt, és akár mennyire is azt sulykolja a média, hogy mindent lehet. hát nem. a beszédstílus, a helyesírás .... mind-mind árulkodó jelek egy ember egyéniségéről!!!)

Kérdezed vannak-e olyan emberek akik kiállnak melletted.

Kérdezném: szüleid esetleg???????

Kínos dolog márpedig nincs!!!

Ha meg annyira kínos, akkor is van pedagógus, gyermekorvos.....

Ha valaki kiröhögi a számodra problémás dolgokat, akkor csak azért teszi, mert ő még nem nőtt fel az ilyesfajta segítségnyújtáshoz.

Igy névtelenül talán megoszthattad volna az olvasókkal, hogy mi is a kínos dolog számodra, és szintén arctalanul írott válaszokból Te magad is ki tudnád hámozni talán a megoldást.

Fel a fejjel.

Akár miért is "fikáznak", ne törődj vele. DE!!! gondolkodj el rajta.

Az meg nem barát, aki kiröhögi a másikat, ha gondja van.

üdv. Edit :-)

Remélem már megoldódtak a gondjaid :-)

2013. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia Edit:)

A gondok már kezdenek megoldódni.bár még mindig nem mondhatom azt,hogy ez megfelel nekem.de sokat nem vártam.a szüleim közül max anyum törődik velem.apum nincs velünk,a nevelőapám....arról inkább ne is beszéljünk.a kínos dolgokat meg azért nem akarom mindenki elött leírni,mert folyton nézik mit csinálok a telefonomon.és nem szeretném ha meglátnák ezt.

Üdv. Márk:)

2013. máj. 22. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!