Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Megéri törni...

Mit tegyek? Megéri törni magamat ezért a barátságért?

Figyelt kérdés
Születésünktől kezdve ismerjük egymást. Régen minden jó volt. Sokat voltunk együtt,mindig kerestük egymás társaságát. De kb. 1 éve mintha érzelmileg akarna bántani. Nem keres,nem akar velem jönni sehova. Ha mások is vannak velünk néha úgy viselkedik mintha ott sem lennék. Ha bajban van sír nekem,elmondja milyen jó,hogy vagyok neki,én vagyok a legjobb barátja. Aztán 1-2 hét múlva megint más a "legjobb". Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni.

2013. márc. 31. 14:38
 1/7 anonim válasza:
100%

"Nem akarom elveszíteni"

Ezzel tulajgyonképpen megválaszoltad magadnak a kérdés.

Ha nem akarod elveszíteni tegyél ellene .

2013. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már elveszítetted rég. Nem érdemes törni magad. Vagy az is lehet, hogy csak te akarod nagyon kisajátítani magadnak?!
2013. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szerintem is elveszítetted már, nem lesz már minden olyan, mint volt.

Sajnos tapasztalatból beszélek. Azt gondolom, az én barátnőm irigységből, féltékenységből mellőzi a társaságomat. Így inkább olyan valakivel "barátkozik", akit szinte utál.

:(

2013. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sajátítottam ki. Nem féltékenykedtem soha,hogy másokkal is elmegy. A legújabb "legjobb barátnője" egy olyan csaj,akit 4 hónapja utált. Aztán bemutattam őket egymásnak és azóta ők a legjobb barátok stb.
2013. márc. 31. 16:19
 5/7 anonim válasza:
100%

nekem is voltak ilyen 'barátaim'... nehéz lesz, de nem szabad foglalkoznod vele. ez nem barátság


(én általános suli óta ismerem az egyik 'barátnőmet', 6. óta legjobb barátnők voltunk, mindig segítettem neki, stb ő meg minimális dolgokat nem tudott megtenni értem. 13.osok (nem írtam el, 13) vagyunk most, annyiból áll ez a nagy barátsága, hogy ő sose keres engem sulin kívül (még egy osztályba járunk), részegen elkezd sírni hogy mennyire szeret én vagyok a legjobb barátnője és ennyi. semmit nem akar változtatni, álszent, folyamatosan bunkózik velem, semmit nem lehet vele normálisan megbeszélni. most már kb, csak egy osztálytársnak tartom.... ha elballagunk úgyse fogok vele beszélni... persze én próbáltam többször beszélni vele, hogy megoldjuk a helyzetet :)..)

2013. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2x próbáltam neki elmondani mi bánt,de elkezdett lemondani,hogy milyen flegma stb. vagyok,hogy én rá ne mondjak semmi rosszat. Nagy nehezen kibékültünk. Jött a vallomása ismét,hogy én vagyok a legjobb és minden jó lesz. Tessék....megint itt tartunk.
2013. márc. 31. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen barátnő NEM barátnő!
2013. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!