Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szörnyű barát voltam?

Szörnyű barát voltam?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnőm még álltalánosból. Amíg nem volt pasink, mi mindketten sülve főve kerestük egymás társaságát. Aztán nekem 15 évesen lett egy komolyabb barátom, azóta is vele vagyok. Nagyon nehezen dolgozta fel, igazából a barátomra alig jutott időm az elején, aztán a barátom megelégelte és muszáj voltam változtatni. Aztán így elkapott a szerelem és egyre többet lettem a jelenlegi párommal. Végül ilyen 2-3 nap jutott a barátnőmre. Ők utálták egymást így muszáj voltam külön velük lenni. Aztán neki is lett egy kapcsolata ami szenvedés volt. Utólag engem hibáztat ezért, mert hogy azért jött vele össze, mert én nem voltam mellette. Aztán lett egy másik barátja. Aki megrögzötten azt hitte, hogy én szét akarom őket választani. Összeköltöztek elég szar anyagi körülmények között voltak. Én sokszor adtam nekik pénzt, adtam neki olyan ruhákat amiket nem is hordtam de nem szart, ilyen tally w., new yorker, zara. Közben nagyritkán találkoztunk már. Ha találkoztunk is én már a barátomhoz igazodtam inkább, és ha szólt hogy végzett mennem kellett. Ez nem volt szép dolog. Aztán hallottam, vissza dolgokat, hogy a barátnom baratnoinek kievseteli, hogy engem ne hivjanak mert ugyse megyek, majd o jon helyettem. Szerintem ez sem volt szep. Zsugorinak nevezett mert visszakertem a sajat kolcson kapott cuccom. Ezekert inkabb felhivtam, hogy megbeszeljuk. Tagadta, rajuk kente. Aztan egyszer elmentunk shopingolni. Tok jo volt, bar amikor mar csak en nezolodtem mert neki bevasaroltunk, mar egybol sietos volt. Vettem neki valamit. Tudta hogy nekem nincs kidobni valo penzem. Masnap hiaba kertem, mondta hogy remeli meglesz... addig biztos volt. Amikor masodszor kertem letiltott. A baratja pedig megfenyegetett, hogy kirugat a sulimbol, meg a baratomnak olyanokat mond hofy szakitson velem. Nem az elso eset volt. Mert a baratnom panaszkodott es velemenyeztem es o is egy velemenyen volt velem. Egyszer nem hivtam meg a szulinapomra vengedlobe hanem a baratomat tudtam helyette. Buntudatom volt miatta, de valasztanom kellett. De szerintem ez akkor is durva volt. Szerintetek? Kerlek csak normalisan. A hibakert bocsanat. 20/L

2013. ápr. 2. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem zavaros ez az egész, de ez olyan gyereklány barátság volt, mert egyértelműen nem tudtok felnőttek módjára megoldani semmit.
2013. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én próbáltam megbeszéléssel, de nem igazán volt célra vezető. Sose mondta mit szeretne másképp, ha igen, akkor ő sem ahhoz igazodott.
2013. ápr. 2. 17:25
 3/16 tetris ***** válasza:
Sose legyen ennél nagyobb gondod, szívből kívánom!
2013. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Cejetem a kekszet *o*
2013. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet böszme vagyok, de ezt: "Masnap hiaba kertem, mondta hogy remeli meglesz... addig biztos volt. Amikor masodszor kertem letiltott." nem értem. Nekem is zavaros kissé.
2013. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
nem te vagy a hibás. mindent megtettél amit csak lehettet az a csaj zakkant! hagyd a fenébe biztos vannak más barátaid is
2013. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A pénzt kölcsön kérte. Arra értettem a dolgot. De előtte kértem hogy csak akkor, ha vissza tudja adni ket napon belul,mert nagy szükségem volt rá.
2013. ápr. 2. 17:49
 8/16 anonim válasza:
53%
Szerintem nem te voltál rossz barát, hanem ő!! Egyértelmű, hogy ha valakinek kapcsolata van akkor nem fordíthatja az összes idejét a barátnőjére!!! Szerintem te nem követtél el hibát/hibákat!! Egyszerűen ő nem bírta elviselni, hogy te mással is foglalkozol és nem csak vele!! Szerintem az volt a csúnya dolog amiket ő tett!! A helyedben lesz*rnám...nem érdemli meg, hogy ezen rágd magad!!
2013. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

30 évesen mosolyogni fogtok az egészen…


Amúgy, milyen kekszet cejet a 4-es?

:-D

2013. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
cejintem a finyomat :D
2013. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!