Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tanacstalan vagyok....

Teljesen tanacstalan vagyok. Meg csak meg sem jelent az eletemben es maris mindent felforgatot? .

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu lesz a sztori, de csak igy erthetö a dolog. Az ekezet nelküliseg pedig elöre is elnezest.

Szoval 21 evesen összekerültem a volt baratommal, minden szep es jo volt, 3 het utan atköltöztem hozza az alberletebe a kolibol, fel ev utan kb. 1-2 het elteressel mind a ketten kaptunk egy viszautasithatatlan ajanlatot. Ö mixerkent egy hajon kapott munka lehetöseget, en müveszkent szinten kaptam allas es elsösorban uj tanulasi lehetöseget külföldön. Elfogadtuk mind a ketten, mert ez volt a nagy almunk. 2 evröl volt szo, megbeszeltük, hogy 3 havonta a szabadsagai alkalmaval, arra az 1-2 hetre jön majd hozzam... Nem jött össze a tervünk, nagyon fajdalmas volt, de 1 honap utan megbeszeltük, hogy ez igy senkinek sem jo, csak szenvedünk, szakitottunk. Azota nem is beszeltünk, ennek mar 4 eve.

Pont 1 evvel az utan, hogy kiköltöztem, megismertem itt kint valakit, megszerettem, együtt elünk azota mar, közösen terveztünk a kis eletünket, minden jo es szep volt, en mar csak idekint tudtam elkepzelni az eletemet, megnyitottam a sajat üzletemet, kihoztam minden cuccomat, nem akartam visszamenni.

Egeszen 3 hettel ezelöttig.... Az egyik otthoni baratnömmel beszelgettem, aki meselte hogy bulizni voltak, mutogatta a kepeket es meg lattam az egyiken a volt baratomat... Elmeselte amit Ö tud rola, hazaköltözött az összel, befejezte a hajos munkat, egyedül el... Azota mar tudja Ö is hogy megyek haza, mert a barataim is ngyon varnak mar es meseltek rolam neki, kepeket mutogattak rolam... Na most azota is csak Ö jar az eszembe, ha egyedül vagyok itthon, ha itthon van a parom, akkor eszembe sem jut, de amit elmegy meloba, csak a volt baratomon jar az eszem. Mi lenne ha? Mi törtent volna, ha? Stb...

Viszont 2 het mulva megyek haza Magyarorszagra, a parom viszont nem tud velem jönni. Megkeressem a volt baratomat? Vagy haza se menjek, amig ez a hülye erzes el nem mulik? Viszont mar 1,5 eve nem voltam otthon, hianyoznak mar a barataim es a csaladom.... Sajnos nem tudja minden baratom es csaladtagom megoldani, hogy kijöjjenek hozzam, plane nem a 94 eves dedikem, akivel minden nyaram együtt töltöttem amig otthon eltem....

A ket srac eg es föld.

A volt parom egy eletvidam, allando mozgasban levö kis energia bomba, a tarsasag közeppontja. Örült, aktiv, nagy szaju, hirtelen, de mind jo ertelemben....

A mostani parom inkbb maganak valo, bar ha bekattan akkor hetekig csak a tarsasag meg a baratok, de inkabb az otthon üles jellemzö ra.... Nyugodt, megfontolt ember.

Maradjon a biztos tökeletes apanak es ferjnek valo mostani parom es ne is menjek haza vagy menjek es talalkozzak a vol baratommal? Vagy megerösitem magam a mostani parom irant es visszajövök vagy ujra kezdjük a volt baratommal es az itt felepittt eletemet hagyjam itt? Beszelni nem beszeltünk a volt baratommal, a telefonszamom mar reg megvaltozott, a közösegi oldalakrol meg akkor letiltottam amikor szakitottunk, igy egyszerübb volt. Nem tudom, hogy mit csinaljak, ha hazamegyek nem tudom elkerülni, hogy talakozzak a volt baratommal. Ne menjek? Nem azert szakitottunk mert nem szerettük egymast es teny, hogy sokszor eszembe jutott az elmult par evben. A barataim meg ertetlenül allnak elötte, hogy mi ez a nagy erdeklödes a volt parom reszeröl, hogy meg akar ismerni es varja hogy hazamenjek... Egyedül egy baratnöm tudja a sztorinkat. Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldas. Szerintetek? Menjek vagy maradjak?



2013. márc. 23. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Az én kedvesemnek az a meggyőződése, hogy mindenkinek 2 kedves kell.:)

Az én meggyőződésem meg az, hogy akivel megvan a kölcsönös szeretet, vonzalom, szándék, azzal bűn a szerelmet meg nem élni, elszalasztani. Ha ilyen személy nincsen, akkor nem szabad megalkudni semmilyen kapcsolatra, ha meg több is van, akkor többet is kell.

Akinek ez nem jó, mert ragaszkodik a kizárólagossághoz akkor is, ha beledöglesz, arról le kell mondani, mert nem szeret.

2013. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, még az sem biztos, hogy a volt barátodat érdekled... Akkor minek tervezgetni? Egyébként meg azzal legyél akibe igazán szerelmes vagy, amúgy semmi értelme.
2013. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A 2 kedves semmikeppen sem megoldhato, 4000 km-re lakok Magyarorszagtol...

Gondolom, hogy erdeklem, különben nem minden otthoni baratom azzal kezdene a levelet, hogy kerdezget rolam, erdeklödik felölem es mar alig varja, hogy haza menjek.... Ha ezek nem lennenek nem is felnek haza menni, mert tudnam, hogy mar erdektelen felem....

2013. márc. 23. 17:48
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Dobj fel egy pénzt,ha írás akkor marad minden a régi,ha fej akkor visszamész a volt barátodhoz,na de ne nézd meg az eredményt,csak dobd fel és közbe amelyikben reménykedsz (hogy jaj legyen fej vagy jaj legyen írás) azt válaszd,magadban belül úgyis az egyikben reménykedni fogsz. Hallgass a szívedre!
2013. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A penz feldobason mar tul vagyok.... Ha itthon van a parom, akkor azert szoritok, hogy Ö legyen, ha egyedül vagyok akkor a volt baratom miatt....

Teljesen tanacstalan vagyok. Remeltem, hogy külsö szemlelökent ti talan eszre veszitek, hogy kiröl irok pozitivabban vagy barmit ami nekem nem tünik fel...

Valahol mennek haza, talalkoznek a volt baratommal, beszelgetnek vele, ujra kezdenem vele. De valahol meg szeretem a mostani paromat, nem ok nelkül költöztem össze vele, terveztem vele az eletemet.... De valahol meg hianyzik az otthoni eletem is, a regi barataim, a bulizasok, a csaladom es a volt baratom is...

Valamit sürgösen kezdenem kell, amig a mostani parom meg nem erzi, hogy valami nem stimmel....

2013. márc. 23. 18:47
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Hm... mennyire fogalmaztad meg Magadnak, hogy Te milyen életre vágysz, milyen életutat akarsz végigélni, és hogy a párkapcsolat ebben milyen szerepet játszik, valamint hogy egy párkapcsolat tartalmának mit gondolsz, mit szeretnél?

Ezt tedd meg, ha még nem tetted meg, és a 2 fiúval egyeztesd! akivel jobban stimmel, akinek ugyanez a vágya, azt válaszd!

Pl. ki hasonlít jobban Rád az eddigi élete, családi háttere alapján? Az is jó előjel például egy sikeres kapcsolathoz.

2013. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezt csak te tudhatod. Valahol nekem is hasonlo problemam van, csak kicsit mas. Foggalmam sincs ha valasztanom kene mit tennek. Viszont a 2 kedves nalam nem mukodik, gusztustalan dolog. Szerintem az igazi tisztelet, amikor nem csaljuk meg a masikat, ha valtunk akkor szakitunk. Csak a gerinctelen emberek verik at a partneruket. Dehat e is izles kerdese persze...
2013. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A jelenlegi parommal tökeletesen tudnam elni az eletemet. Tökeletes, nyugodt apuka es ferj jelölt. Megfontolt, visszarant a földre ha kell. Nagyon figyel ram, tipikus nagybetüs FERFI.

A volt baratom örült, pörög ezerrel, az a tipikus filmbeli szeretö, de nagyon tud szeretni. Mindenben a buli, a kihivast latja es veghez is viszi minden tervet.

En meg valahol kettöjük között vagyok fel uton.... A terveink egyeznek a jelenlegi parommal, viszont a volt parommal is egyeztek.....

2013. márc. 23. 20:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a férfit választanám, nem a komolytalan gyereket.
2013. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első gondolatra rögtön azt mondom, a komoly, megfontolt férfi mellett stabilabbnak látom a jövőt másfelől meg másodszorra is felrúgnád az életedet? Járt utat járatlanért...
2013. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!