Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha a legjobb...

Szerintetek ha a legjobb barátomnak azt mondanám hogy válasszon a barátságunk és a WoW között, akkor mit mondana?

Figyelt kérdés
Néha nagyon felidegesít a hülye wowwal és teljesen tanácstalan vagyok

2013. máj. 1. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
nemtudom, hpgy ő mit mondana, de én azt, hogy a legjobb barátok nem kényszerítik egymást ilyen döntésre.
2013. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 50%-os esély van rá, hogy eltaláljuk mit mondana a barátod ( te vagy a Wow ), de mivel felesleges találgatni, inkább azt tanácsolom, hogy kérdezd meg egyenesen tőle.
2013. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: tudom én is így vagyok vele, nem tehetem meg... de valamit akkor is kell tennem mert én őrülök bele ebbe...
2013. máj. 1. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:
És miért nem mondod meg neki egyszerűen, amikor mesél róla mi mindent csinált előző este, hogy nem érdekel az egész?
2013. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az megvolt ez még nem is baj a baj azzal van hogy a wow fontosabb neki mint a barátjai
2013. máj. 1. 19:58
 6/10 A kérdező kommentje:
válaszoljatok még könyörgök :(
2013. máj. 4. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Most mit tudnánk még írni? Választás elé állítani durva lenne, nem is teheted, pedig tök jogos lenne. Viszont a barátot meg úgy kell "elviselni", ahogy van. Azért a barátod. Add a tudtára, hogy úgy érzed, a wow miatt kicsit háttérbe vagy szorulva, és szerinted valami egészséges egyensúlyt találhatna a való élet és a wow között, mert most csúnyán a wow felé billen a mérleg.
2013. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez igy jó ezt megfogadom :) köszi nagyon
2013. máj. 4. 20:34
 9/10 anonim válasza:
Én azt mondanám,hogy viszlát.:D
2013. máj. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azt ha jól emlékszem írtam hogy nem akarom hogy vége legyen a barátságunknak, mert 16 évem alatt egyszer nem volt ilyen barátom akit igaz barátomnak mondhatnék... csak ez a hülye wow-.- én szülei helyébe rég töröltem volna a gépéről
2013. máj. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!