Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igazi Barat volt?

Igazi Barat volt?

Figyelt kérdés

Elnezest, hogy nincs ekezet..

A helyzet az, hogy En es anyukam egy masik orszagban kerestunk megelhetest.. Elkoltoztunk egy masik orszagba, igyhat megvaltozott minden.. iskola, baratok, tanarok..

A kerdesem az lenne, hogy volt a regi iskolamban egy nagyon jo baratnom, mindig vele jatszottam, beszeltem neki a problemaimrol.. Miota elkoltoztem nem beszel velem, tobbszor megkerdeztem tole, hogy milyen a suli mi tortenik otthon.. De O igy valaszolt: Jo , semmi

Toszavakban beszel, en mindig monologokat irok neki, hogy barmirol meselhet en meghallgatom, mint a regi szep idokben.. de nem ir.. Aztan mikor legutoljara megkerdeztem, azt mondta hogy elszakadtunk, nincs kozos temank, es hogy azert nem beszel, es ir nekem mert duhos hogy elmentem.. Magat a kerdest magamnak is meg tudom valaszolni, mert egy igaz barat nem ilyen.. csak kivancsi vagyok a velemenyetekre!



2013. máj. 1. 14:34
 1/2 anonim válasza:

Itt a fő lényeg valóban az amit leírtál: elszakadtatok egymástól és emiatt már nincs meg az a közös élmény, ami eddig összetartott titeket.


De ettől még lehetett ő egy igazi barát.

Csak hát a barátok jönnek, barátok mennek.


Idővel te is megismersz új embereket és új kapcsolatokat (ahogy ő is).


Nekem is volt egy legjobb barátom a középsuliban.

Az iskola végeztével kb még 3 évig rendszeresen tartottuk a kapcsolatot, aztán szép lassan elkezdtük hanyagolni egymás társaságát, ma már csak telefonon beszélünk évente legalább kétszer, de semmi több.

Szép volt, jó volt, de vége lett. Én is a magam útját járom ő is. Nekem új barátaim lettek és remélhetőleg neki is.

2013. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2013. máj. 3. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!