Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet ennyire csendes?

Miért lehet ennyire csendes?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmről van szó, már rég óta ismerem, de kissé aggódom miatta. Én szeretek dumálni meg ismerkedni, belőle viszont alig tudok kihúzni pár szót. Ritkán találkozunk, mert messze lakik, de akkor is jórészt én mesélek, mert 2 mondatnál sose mond többet magáról. Ha rá tudom venni, hogy eljöjjön valahova társaságba, félrehúzódik és csak hallgatja a beszélgetést. Pedig egyébként egy tök aranyos csaj, van egyénisége, szuperül énekel (irigylem is érte). :P Szóval nem értem, rajtam kívül max 1-2 barátnője van, fiúja pedig sosem volt, pedig szerintem csinos. Valakinek van hasonló ismerőse? Hogy ez rendben van, vagy mit kezdjek vele? Köszi a válaszokat! L/19
2013. máj. 18. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem könnyű, az biztos.

Én férfiban vagyok ilyesmi.. Nem vagyok visszahúzódó, de keveset beszélek. Leginkább fölöslegesnek tartom.


Mondjuk én más korosztály vagyok, túl vagyok a párválasztáson (úgy tűnik) de voltak emiatt nehézségeim.

Alapvetően egy szociopata állat vagyok, és tisztában vagyok vele, hogy óriási szerencse, hogy a mostani párommal megismerkedtem.

Mondjuk vele jó beszélgetni, mert annak van értelme.

2013. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress rá, hogy "introvertált", néhány ember ilyen és kész. Teljesen rendben van. Néhány emberekkel kapcsolatos dolog nehezebben megy / fog menni neki valószínűleg, de alapvetően nem kell ezzel semmit se kezdeni.
2013. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Sorozatgyilkos és nyomasztják a hullák a hátsó kertben. Én is ismertem ilyet.
2013. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok én is. De nem voltam mindig ilyen. Vidám, boldog, társasági, nagydumás, bulis lány voltam, aztán egy idióta állatnak köszönhetően tönkrement a gyermekkorom és már tudom, hogy az utána következő évek is. Barátom 3 éve van, akkor mertem újra nyitni feléjük ,de hidd el, kín volt még úgy is, hogy szeretem a párom. Most már túl vagyok rajta, igaz barátaim nincsenek és nehezen nyitok emberek felé. Viszont lehet neki nem volt semmi hasonlója, csak szimplán ilyen típus, mert vannak ilyenek.

20/L

2013. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. Igen, több mint valószínű, hogy introvertált, de az mégsem oké, hogy inkább nem vesz tudomást valakiről, csak hogy ne kelljen megszólalnia. Meg szerintem az önbizalma sincs rendben...na mind1, majd kitalálok valamit.

Azt nem tartom valószínűnek, hogy a hullák miatt izgul, együtt ástuk el őket, de én még mindig normális vagyok.

2013. máj. 19. 23:31
 6/6 anonim válasza:

Hol lakik a barátnőd? Amúgy egyszerűen csak kérdezd meg tőle. Ezzel nem bántod meg, hiszen ő is érzi hogy keveset beszél, jobb mint ha találgatnál. De lehet, hogy egyszerűen csak ilyen típus. Ezzel nincs baj, el kell fogadni :)

ui: Gyakran hívd bulizni! Nem szereti, de jót tesz :)F/20

2013. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!