Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hozzam helyre a barátsá...

Hogyan hozzam helyre a barátságunk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátommal szilveszter óta nem beszélek..

szilveszter után pár nappal, miután észrevettem h kerül, ráírtam h mi a gond. egy "semmi"-vel lerázott.. megmakacsoltam magam és én sem kerestem.. egészen márciusig. egy kicsit részeg voltam, és gondoltam h most mindent tisztázok vele. irtam neki, majd azt mondta h másnap megbeszéljük a dolgot. természetesen másnap nem történt semmi. vártam egész nap a hivását, üzenetét. de semmi nem történt.. azóta eltelt újabb 2 és fél hónap és semmi változás.

a baráti társaságunk ugyanaz. mikor találkozunk, kezet fogunk.(a szemembe viszont soha nem néz!)

én próbálok úgy tenni, mintha a többiekkel is ugyanolyan jól érezném magam, de közben eszméletlenül hiányzik a társasága.

tegnap egyik haverommal szóba került az egész szitu, és elmondta h neki azt mondta legutóbb a volt legjobb barátom, hogy azért nem beszél velem, mert mindig feltűnősködök, amikor többet iszok a kelleténél!!!

ez sztem egy nagyon szánalmas indok! és amugy is.ezt miért nem lehet nekem elmondani?

ezek után hogyan álljak az egész szituhoz?

ha ráírok igy fél év után, akkor érzelgősnek tart, és kiröhög!

ha nem írok rá, akkor meg semmi nem történik, mert az egoját többre tartja, minthogy ő kezdményezzen!!

Segítsetek!!!


2013. máj. 21. 15:21
 1/2 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy! Már meg ne haragudj, de én nem tartok olyan embert barátomnak, akinek ha valami problémája van velem, úgy oldja meg, hogy megszakít minden kapcsolatot. Már csak egy kérdés maradt: hiányzik egy ilyen barát???
2013. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Az első válaszolóval egyetértek. Nálam is ez a szitu van.. tavaly augusztus óta a volt legjobb barátommal nem beszélek.. mert egyetemre jöttem... és ő nem szereti az egyetemistákat... nem is volt barát.. a lényeg, hogy tedd túl magad rajta.. tudom ez nehéz. én lassan 9 hónapja is gondolok sokat rá, mert azt hittem igaz barátom... de tévedtem
2013. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!