Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy ismerősömről lenne szó (21F), akin nem tudom hogy segíthetnék.

Ő volt a legjobb barátom neki, pedig kb. én voltam az egyetlen.

Egy fél éve kezdődtek a gondok, bár előtte is problémás volt mert nagyon rossz családja van. December körül kirúgták a sulijából, amiről nem ő tehetett, aztán próbált melót keresni de a sok csalódás után mivel semmi nem jön neki össze, teljesen depressziós lett, bezárkózott. Egy utcára lakik tőlem de kb. 4 hónapja nem is láttam, nem tartja senkivel a kapcsolatot. Nincs senki akire számíthatna, a 4 hónap alatt vagy 4x ráírtam facen hogy mi van vele, vagy nem-e jön ki beszélgetni, de vagy csak azt írja vissza hogy nincs kedve vagy vissza sem ír. Mit csinálhatok rosszul barátként? olyan önző nem? Vagy meddig akar egyedül lenni, és sajnáltatni magát?



2013. máj. 22. 03:29
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd, elfogja érni azt a pontot, ahol már megunja ezt az egészet. Jó esetben rájön, hogy mi az amit ő ront el az életében, rossz esetben megelékszik azzal, hogy kijön a hullamvölgyből egyelőre. Az első esetben egy új élet fog rá várni, a második esetben újabb depressziós időszakok, egészen addig, amíg meg nem világosodik picit.
2013. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá gyakrabban, hívd fel, el is mehetsz hozzájuk, hogy meglátogasd. Valószínűleg jót tenne neki a társaság és utána lehet, hogy könnyebben fogod tudni rávenni, hogy kimozduljon.
2013. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még mindig nem ad magáról életjelet, elvan az ilyen magában nem?

Nem is érdekel már, nem érdemli meg a barátságom!

2013. júl. 6. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!