Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok. Nem tudom...

Depresszios vagyok. Nem tudom mit csinaljak. Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok. Minden percben sirok.Szet vagtam a kezem. Jelenleg most angliaba vagyok es nem akarnak haza engedni a barataimhoz se pedig ott jobban ereznem magam. Pszihologushoz itt nem jarhatok mert annyira nem vagyok jo angolbol. A szuleimet nem erdekli hogy szomoru vagyok pedig orakig sirok a telefonba. Mar keresem a dolgokat amivel megolhetnem magam. Ami miatt ilyen vagyok annak regi tortenete van. Nem akarom ezt a szenvedest. Faradt vagyok..mit csinaljak?

2012. dec. 30. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Do it faggot.
2012. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Először is, higgadj le, lélegezz mélyeket, és gondolkodj.

Mi a baj? Miért szenvedsz? Lehet, hogy segítene, ha kibeszélnéd magadból a dolgokat. Keresd fel a barátaidat a neten, vagy ha nem sikerül, vagy nem akarod ezzel nyaggatni őket, akkor csak írj nekem, mert én tényleg szívesen meghallgatlak, adok tanácsot is, lehet, hogy egy néha "vadidegen" véleménye sokat érhet!:)

Ha nem akarsz senkivel beszélni (illetve írni), akkor legyél saját magad pszichológusa!:) Kicsit hülyén hangzik, de nem kell sokat tenned. Gondolkodj, és vesd papírra mi történt, mit érzel és mit tehetsz. Nekem egy rokonom tanácsolta, hogy írjam le a gondjaimat egy papírra, ha vele sem akarom megosztani. Azt mondta ő is leírja az övéit, és majd együtt elégetjük mindkét lapot.:) Szerintem egészen jó ötlet ilyen helyzetekben!:)

A lényeg, hogy ne csinálj semmit hirtelen felindulásból! Keresd a kiutat de ne az életből, csak a gondokból! Ne vagdosd a kezed (tudom, tudom, könnyű mondani), ne sírj, ne szenvedj! ÉLJ! Komolyan, én szívesen meghallgatlak, és - ha tudok - segítek!

Sok sikert, és várom válaszod!:)

2012. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:) lehet hogy majd leirom a tortenetem privatba. Van egy fiu akivel mindent meg beszelek de meg vele sose talalkoztam igazabol de nagyon rendes ember es mindig erot ad de akkor se tudok ebbol kimaszni. Mindig egyre tobb rossz dolog tortenik velem. Mint ha direkt tonkre akarna tenni isten. Ha egyaltalan letezik.. De koszonom a tanacsaid :)
2012. dec. 30. 21:05
 4/4 anonim válasza:
Igazán szívesen!:) Fő az optimizmus!:)
2012. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!