Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2,5 hónapja ismerem, de csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 hónapja ismerem, de csak most veszem észre, hogy érdeklődik irántam. Egy discoba ötszöri alkalommal tolt el egy másik fiút, hogytáncolhasson velem. Mikor kijózanodott, magától kérdezte meg. Érez valamit? Vagy csak barátság?

Figyelt kérdés
Mostanába jobban érdeklődik az a fiú..Mit érezhet?
2013. febr. 20. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
mit kérdezett meg magától?
2013. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt, hogy táncolunk-e
2013. febr. 20. 20:32
 3/7 ájszíjú ***** válasza:
Ezt en se ertem :D ink megyek matekozni ennel meg azt is konnyebb megoldani
2013. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki
2013. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem a matek nehezebb.. xdd de ha ennyire nehéz kérdés, akkor leírom neked, legyen gyereknap: Azt kérdezte meg, amikor kijózanodott, hogy táncolunk-e.. Így érthető? :D
2013. febr. 20. 20:45
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi csefy a gondolatod:))
2013. febr. 20. 20:46
 7/7 ájszíjú ***** válasza:
Nem a kerdes nehez, hanem a megertese. A masik h reagaljak is ra valoszinuleg tetszel neki ha vkit ellokott magatol a kedvedert es koszonom a kedvesseged de mar elmult az az ido amikor gyereknek mondhattam magam
2013. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!