Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm iskolát...

A legjobb barátnőm iskolát vált! Mivel búcsúztassam el?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm iskolát vált. Gondoltam valami ajándékra, meg valamire amit mondhatnék neki, de amikor belekezdek nem lesz belőle semmi. Segítség!
2013. máj. 28. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit szeret a barátnőd?
2013. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Minek? Utána nem tartjátok majd a kapcsolatot? Én is elmentem a suliból, sőt most külföldre megyek, mégse búcsúzkodunk ennyire, mert mindig ott leszünk egymásnak.

Amúgy meg, ha a legjobb barátnőd, tudnod kéne mit mondj neki, legalábbis nekem nem kéne ezen gondolkodnom. Ezt valahogy nem értem...

2013. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 vagyokakilehetek válasza:
egy szia elég lesz :)
2013. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
De ha tényleg akarsz neki valamit, írj neki egy szívhez szóló levelet, hogy gyakran látjátok majd egymást, stb... tehetsz bele idézetet is, és persze kézzel írd!
2013. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Várost is vált?

Ha nem, és a kapcsolatotok nem lazul(nem szűnik meg) én a helyedben nem adnék neki semmit, esetleg max. valami jelképes, de mégis tartós emléket, amit 1-2000ért tudsz venni boltban. Többet nem ér meg a dolog...

2013. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Tippjeim:


- Krokodil könnyekkel

- Integess

- Lásd el jó tanács-csal: viselkedj az új iskoládban , mert különben onnan is kicsapnak!

2013. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Mai modern világba simán lehet tartani a kapcsolatot! Én 1 éve váltottam iskolát, de azóta is tartom a kapcsolatot a 2 barátommal! Nem kell itt búcsúzni..
2013. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek... Igazából nem az, hogy gondolkodni kéne, csak túl fura nekem ez a helyzet... Minden esetre köszi!
2013. máj. 29. 17:55
 9/9 Krisike2 válasza:
0%
elégítsd ki üvegvibrátorral
2013. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!