Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt hónapos baba teljesen...

Öt hónapos baba teljesen megváltozott. Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon el vagyok keseredve, ha valaki volt igy irja meg mitévő legyek. Öt hónapos a kisfiam és eddig egy tündér volt. Evett aludt. Az utóbbi hetekben viszont semmit nem akar, ha fürdünk azért nyafog, vagy sir, ha öltözünk azért nyafog vagy sir, ha sapkát teszünk az a baj, ha kanalasat eszünk az a baj. Semmi nem jó neki. Az éjszakákkal is hadilábon állunk, hol végig alussza, hol óránként fenn van. Mindent kipróbáltam már, (megitattam, megetettem, pelust cseréltem, fogzást segitő szereket adtam neki, hiába...) nagyon fáradt vagyok és szomorú. Ha van valaki aki tud segiteni irjon...Köszi
2013. máj. 3. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat az en lurkom 9-en lesz 5 honapos de nalunk is nagyon valtozoak az ejszakak...van amikor tobb orat is alszik egyhuzamban van h 20 percenkent kelni kell es cicizik van hogy csak mellettem akar lenni es ugy alszik....igazabol szerintem nincs tokeletes megoldas...egyszeruen tul kell elni...
2013. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom 6hósan változott meg,ma 7hós.Ő éjjel alszik,de nappal állandóan csak nyávog,mint a tied.Mindenért nyávog,feszeng a játszószékben kaja közbe,feszeng a kezembe,vergődik az ágyban és még sorolhatnám...Marha idegesítő...Fogzik ugyan,de nem fáj neki,meg hát nem is kap semmit,mert hétfő óta épp antibiotikum kúrán is van,nem akarom mindennel tömni...
2013. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 honapos es allandoan valtozik. Ilyenek a kisbabak, korral valtoznak. Sok fejlodes megy bennuk vegbe ezt nehez feldolgozniuk.
2013. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!