Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon csalódtam a "legjobb"...

Nagyon csalódtam a "legjobb" barátnőmben. Szeretnék valami jó idézetet hogy kapcsoljon?!

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy azért szeretnék így utalni, mert ha mondom Neki hogy problémám van vele, nem hiszi el és kinevet...

A probléma a következő: Évek óta a legjobb bnők vagyunk...vagyis ahogy most érzem, szerintem csak én gondoltam így...kb 1 hónapja jött egy másik csaj a társaságunkba (akit mielőtt megismert volna csúfolta a külseje miatt és hasonlók, elég durván...)...most viszont úgy érzem szép fokozatosan kezd engem leépíteni, viszont a másik csajjal meg megy mindenfele...nem vagyok féltékeny vagy ilyesmi, mert én bírom a csajt, csak nagyon rosszul esik hogy (nevezzük E.-nek) E. már nem mond nekem semmit, nem keres...csak én keresem és hasonlók...:/


L23



2013. máj. 29. 09:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szted ha csak én pontozom akkor 31%-osak lesznek? Igazság szerint én azért pontoztam le, mert nem olvasták azokat amiket írtam és így "ítélkeztek", jártatták a szájukat...leírtam hogy miért nem szólok Neki és hasonlók...na de mindegy is nem ez a lényeg.


Ultimátumot nem akarok adni, tőlem távol áll az ilyen. Én inkább csöndben várakozó típus, (jelen esetben háttérből figyelő típus) vagyok és ha megunom, mert éppenséggel nem változik semmi akkor reagálom le a dolgot, úgy hogy a mondandóm végleges lesz. Vetettem már így véget barátságnak sajnos...

Mert ha azt mondom neki hogy X ideig nem változol..., akkor csak azért is fog, és utána X idő múlva ugyan ott fogunk tartani ahol most...Így nem szólok semmit és ha nem esik le neki hogy valami nem okés, akkor szépen szólok Neki hogy ha eddig nem keresett, megszűntem számára akkor tartsa is ehhez magát a jövőben is. Én jobb szeretem azt a szankciót amikor magától jön rá az ember hogy mizu, és nem abból hogy a szájába rágják...

2013. máj. 29. 19:54
 12/13 anonim válasza:
Megértelek, de nem kell idézés. Ha azt akarod h észrevegye magát, legyél többet a pároddal, "tűnj el" egy kis időre, legyél boldog, egy barátnőddel elmentek bulizni, mosolyogj vihogj, és talán észreveszi magát. Ha nem akkor ne eröltesd ezt az egészet.
2013. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy beszéltem vele, elmondtam neki hogy mit gondolok, mit hogy látok de se kép, se hang. Mint ahogy ezt már előre leírtam hogy nem fogja felfogni...Viszont az az állapot, hogy nem keresem, a párommal vagyok és hasonlók az már tart egy ideje, de fel sem tűnik Neki...Sokat beszélgettem erről a barátommal, de arra jutottam/jutottunk hogy csalódtunk benne (mert ők is jóba voltak) és nem értjük hogy ez most mi, de nem fogunk vele foglalkozni...viszont ha meg sz.rban lesz és megkeres, szépen elfogjuk irányítani az ellenkező irányba...mást nem tudok csinálni.
2013. jún. 8. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!