Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan érzem magam megbántva?

Jogosan érzem magam megbántva?

Figyelt kérdés
A lány akivel nagyon jóba voltam összevesztünk, és nemrég /kb 2 hónapja/ békültünk ki. De akkor olyasmiket ígért, hogy 'ezentúl mi leszünk a legjobb barátnők a világon'. Aztán most elment egy 10 napos táborba, azalatt volt a szülinapom, igaz facebookon felköszöntött, de az akkor sem ugyanolyan mint személyesen... Egy nappal később a szülinapom után már találkoztam vele, és nem is mondta meg semmi. De az egészben az esik rosszul, hogy amikor októberben volt a szülinapja, elég drága ajándékot kapott tőlem... szerintetek jogosan fáj ez nekem, vagy csak túl nagyok az elvárásaim egy legjobb barátnővel szemben?

2013. máj. 29. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazi barátnő.Sajnálom.
2013. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem igazi barátnő. Lehet hogy Facebookon felköszönt, de ha tényleg fontos vagy neki, ez nem felejtés kérdése. Őszintén szerintem csak Facebookon látta, hogy szülinapod van, és írt... Velem is volt ilyen. Bántott, nem vagyunk nagyon jóban, de nem veszekszünk meg ilyesmi. Minden esetre, tudasd vele, hogy megbántott!
2013. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!