Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel épp ma szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel épp ma szakítottam, mert egyáltalán neméreztem azt, hogy ő szeret meg, hogy kellek neki. Állandóan kifaggatot kivel mit csináltam/holvoltam. Normális?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük az elején,hogy ha szakítunk a barátságunk ugyon úgy fentmarad...Hát erre csak annyit mondott:Ok,szia!

Ez normális? Egyáltalán szeretett?: O Most sokkal jobban érzem magam,hogy nemvagyok korlátok közé zárva.Ez gáz?!


2013. máj. 30. 21:13
 1/7 anonim válasza:

Nem,nem gáz :)

Szerintem jobb,hogy most szakítottatok mivel az ilyen típusú féltékenység még jobban elszokott fajulni...

És szakítás után nagyon ritka van barátság,ha ki is alakul az is csak idővel.

2013. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel faggatott sztem ez a féltékenység jele ami annak tudható h szeretett... meg az h így reagált h ok szia... hát sztem rosszul esett neki tehát sztem szeretett csak nem mutatta ki úgy feléd az meg h jól érzed magad nem nem gáz.
2013. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha jobban érzed magad, nyilván sok volt már a lányból. :)

Azt, hogy szeretett-e, csak ő tudhatja. Abból nem következtethetsz arra, hogy nem szeretett, hogy mit mondott, mikor szakítottatok, mivel ugye TE szakítottál, ilyenkor senki nem fogja neked azt mondani, hogy "jaj, de jó, akkor továbbra is barátok leszünk, ugye?" hiszen sérül a kidobott fél egoja. Tehát most hagyd őt békén pár hétig és utána, ha még mindig szeretnéd, ha barátok lennétek, közeledj kicsit felé.

2013. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha most jobban érzed magad, akkor ott tényleg gáz volt. Egyébként meg vannak olyan emberek, akik nem mutatják ki az érzéseiket. Az viszont, hogy faggatott mindig, eléggé a féltékenységre utal, az Ok, szia pedig arra, hogy megbántottad, és rosszul esett neki, és szerintem próbálta úgy mutatni feléd, mintha nem érdekelné, viszont a sértődöttség érződik rajta.
2013. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én közöltem vele az elején,hogy a féltékenységet nemtűröm...Képzeljétek volt olyan is,hogy sétáltunk együtt és jön egy jó csajszi melletünk... A bnőm meg ilyetmond:Biztos tetszett,sokkal jobb mint én:O Erre igazából nemtudtam mit reagálni... De nemtudom igazából...Most valahogy könnyebb minden:/ Lehet nemkelett volna belemenni. 38. napon jártunk épp MA! :/
2013. máj. 30. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked az probléma, ha érdeklődik felőled? Pl. hol vagy mit csinálsz? Ez egy kapcsolat alapja, a felnőtteknél! Ha meg ilyet mondott egy másik csajra, nekem az jön le, hogy alacsony az önbizalma, talán sűrűbben kellett volna dícsérgetned, bókolni neki, stb... mai hü.lye világban sokkal féltékenyebbek az emberek. Ez tény. Meg meg kellett volna ezt is beszélned vele. Ha neked így könnyebb, de majd 1-2 hét múlva, ha hiányzik, ne csodáld, ha szóba sem áll feled. Ezt nevezik késő bánatnak.
2013. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A véleményed teljes mértékben adom! Lehet,hogy igazad van de hiába beszéltünk meg bármit is.:/ Próbáltam menteni ami menthető de hát ezlett.:/
2013. máj. 30. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!